Kampanya Bulucu

Akbank’tan MTV Ödemesi Kampanyaları

Motorlu Taşıtlar Vergisinin ödeme zamanı gelmiş olduğundan dolayı bankalar da birçok MTV kampanyaları düzenlemeye başladı. Bu bankalardan bir tanesi de Akbank. Şimdi Akbank kampanyaları ile yapacağınız MTV ödemelerini 3 taksit ile vadelendirebilir ve Autowax’ten de indirim kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Motorlu Taşıtlar Verginizi Akbank Şube, ATM, Telefon bankacılığı ya da Akbank Direkt aracılığı ile yaparsanız 300 TL veya daha üzeri ödemelerde 3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Ayrıca ödeme yapan herkes Autowax’tan da %55 indirim hakkı kazanıyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Axess, Free ve Wings kredi kartları ile yapılan ödemelerde geçerli olacaktır. Diğer kredi kartları ve hesap kartları kampanya kapsamında değildir. Ayrıca kampanya sadece bireysel kredi kartları ile yapılan ödemelerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yok. Belirtilen kampanya tarihleri arasında ve kredi kartları ile www.gib.gov.tr adresinden, Akbank Direkt’ten, şubelerden, ATM’lerden ve ya telefon bankacılığı aracılığı ile yapacağınız ödemelerde kampanya otomatik olarak geçerli olacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya katılabilirler. Bu taihler dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamına alınmayacaktır ve indirim sağlanmayacaktır.

Autowax İndirimleri Neleri Kapsar?

Bu Autowax kampanyaları ile belirtilen tarihler arasında 420 TL değerinde olan Parlatma, Boya çizik giderme, 6 kat etkili boya koruma hizmetleri sadece 190 TL olacaktır. Ve 400 TL değerinde olan Ozon makinesi ve dezenfektasyonu, antibakteriyel, hijyenik, detaylı temizlik de yine sadece 190 TL değerinde olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.