Kampanya Bulucu

Akbank’tan Maaş Müşterilerine Özel Kredi Fırsatları

Maaşını akbank’tan alan müşteriler şimdi kredi konusunda daha cazip fırsatları yakalayabiliyor. Şimdi Akbank kampanyaları ile maaşını bu bankadan alan herkese uygun faiz oranları ve özel krediler veriliyor.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Şimdi bu kredi kampanyası ile bireysel ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ya da konut kredisi alabilirsiniz. Üstelik indirimli faiz oranlarından yararlanarak. İhtiyaç ve konut  kredileri içim %1,25 oranında faiz sunan banka taşıt kredisinde de %1,30 oranında faiz imkanı sunuyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan maaşını Akbank’tan alan herkes yararlanabilir. Akbank maaş müşterisi olmayan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Nakit ihtiyacınızı en uygun şekilde karşılamak için herhangi bir kanaldan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kanaldan kredi başvurusu yapmanız yeterli olacaktır. www.akbank.com adresinden, şubelerden vs. yapacağınız başvurular otomatik olarak kampanya kapsamında değerlendirilecek ve ona uygun koşullar sunulacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen herhangi bir tarih sınırlaması yoktur. Maaş müşterileri istedikleri zaman bu kampanyadan yararlanabilirler. Fakat Akbank önceden haber vermeksizin bu kampanyanın koşullarını değiştirebilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.

Kampanya ile Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Bireysel amaçlı krediler için yapılan bu kampanyadan ihtiyaç kredisi için 10.000 TL’ye adar krediyi 36 ay vade fırsatına kadar kullanabilirsiniz. Faiz oranı ise %1,25’tir. Konut ve araç kredileri için ise belirlenen yasal sınırlar içerisinde kredi alabilirsiniz. Bu sınırlar örneğin araç bedeline göre bedelin yarısı ya da %70’i kadar olabilir.

Kampanya İçin İstenen Belgeler Nelerdir?

Kampanya için sadece kimlik ile ya da sürücü belgesi ile gitmeniz yeterli olacaktır. bazı durumlarda gerekli görülmesi halinde son döneme ait telefon, su, elektrik faturalar da istenebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. NALAN İŞLENİR dedi ki:

    tüm borçlarımı tek bir bankada toplamak için yardıma ihtiyacım var olumlu cevap verirseniz yardımcı olurmusunuz. saygılarımla