Kampanya Bulucu

Akbank’tan Maaş Alanlara Özel Kredi Kampanyası

Bankalar, kredi verirken birçok kriteri göz önünde bulundurarak ve sizden birçok bilgiyi alarak zor şartlarda kredi veriyorlar. Fakat şimdi Akbank kampanyaları ile Akbank’tan maaş alan müşteriler artık çok daha kolay kredi alabilecekler.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kampanyası ile Akbank’a kredi başvurusunda bulunmuş olduğunuz zaman size özel faiz oranları ile konut kredisi, taşıt kredisi ya da ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. En avantajlı koşullarla alacağınız bu kredi için örneğin ayda sadece 363 TL’ye 36 ay vadeli 10.000 TL’lik kredi çekebilme şansınız olur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece maaşını Akbank’tan alan maaş müşterilerinin katılımına açıktır. Bunun dışında kalan Akbank müşterileri bu kampanyadan yararlanamazlar. Başvuru yapılmış olduğunda diğer müşteriler farklı kredi koşullarından yararlanacaklardır. Maaş müşterileri de sadece bireysel amaçlar için çekilen kredilerden yararlanabilirler.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanya kapsamında sunulan krediye başvurmak için herhangi bir Akbank şubesine ya da Akbank Direkt internet şubesine başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak da bu kampanyadan yararlanabilme şansı elde edebilirsiniz.

Kampanya Hangi Kredilerde Geçerlidir?

Kampanya tüm ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi başvurularında geçerli olacaktır. Hangi kredi türü için başvurmuş olursanız olun, maaş müşterisi olduğunuzda otomatik olarak size özel şartlar sunulacak.

İhtiyaç Kredisi İçin Örnek Ödeme Tablosu Var Mı?

Akbank Örnek ödeme Tablosu

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.