Kampanya Bulucu

Akbank’tan Kırmızı Kasko ile Poliçenizin Yüzde 10’u Kadar Chip-Para

Akbank kampanyaları, aracına kasko yaptıran ya da kaskosunu yenilemek isteyenlere oldukça iyi bir fırsat sunuyor. Şimdi Akbank Kırmızı Kasko kampanyası ile kasko poliçenizin yüzde 10’u Kadar Chip-Para kazanacaksınız.

Kampanya 30 Nisan 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyanın geçerli olabilmesi için ödemenin Akbank kredi kartları ile yapılması gerekmektedir. Ayrıca satışın da Akbank satış kanalları aracılığı ile yapılmış olması gerekiyor. Bu kriterleri sağlayan kişiler kasko poliçesinin tutarının yüzde 10’u kadar Chip-Para kazanacaklar. Chip-Para ödemenin yapıldığı kredi kartına yüklenecektir. Bu kampanya kapsamında kazanılacak en fazla Chip-Para tutarı 100 TL olacaktır. Bu nedenle 1.000 TL ve üzeri satışların hepsi en fazla 100 TL kazandıracaktır. 1.000 TL’nin altı için ise tutarın yüzde 10’u geçerli olacaktır. çağrı merkezi ya da banka şubelerinden yapılan satışlarda kampanya geçerli olacaktır. Diğer alternatif satış kanalları kampanya kapsamında değildir.

Akbank Kırmızı Kasko Kampanyası

Akbank Kırmızı Kasko Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• 10 Mart – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında, Akbank satış kanalları aracılığıyla, Akbank kredi kartı ile satılan ve kampanya şartlarına uygun olan Kırmızı Kasko poliçelerinin prim tutarının %10’u oranındaki chip para, müşterilerimizin poliçeyi satın aldığı Akbank kredi kartına yüklenecektir.
• Chip para kazanımı için üst limit 100 TL’dir (kampanya kapsamında satın alınan ve poliçe primi 1.000 TL’yi geçen kasko poliçeleri için 100 TL tutarında chip para, poliçe primi 1.000 TL’nin altında olan poliçeler için prim tutarının %10’u kadar chip para kazanımı olacaktır).
• Kampanya, tüm Akbank satış kanalları aracılığıyla satın alınan (Şube ve Çağrı Merkezi) Kırmızı Kasko poliçelerini kapsamaktadır. Akbank satış kanalları dışında satılan Aksigorta kasko poliçeleri kampanya kapsamı dışındadır.
• Filo kasko poliçeleri kampanya kapsamı dışındadır.
• Kampanyadan yararlanmak için, kasko poliçesinin ilk taksidinin ödenmiş olması şarttır.
• Kampanya kapsamında satın alınan poliçenin, vade bitiş tarihinden önce iptali durumunda, kazanılan ve karta yüklenmiş olan chip para ödülü kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır. Poliçe ve Kredi Kartının iptali halinde ise, ödül tutarı sigorta ettiren sıfatındaki müşterinin hesabına borç olarak yazılacaktır.
• Kampanya kapsamında kazanılan chip paralar;
o 10 Mart – 31 Mart 2015 tarihleri arasında yapılan poliçeler için 20 Nisan 2015,
o 01 Nisan – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında yapılan poliçeler için 18 Mayıs 2015 tarihlerinde poliçenin satın alındığı kredi kartlarına yüklenecektir.
• Chip para yükleneceği tarihte kredi kartının iptal edilmiş/kapalı olması halinde müşteri Chip para ödülünden feragat etmiş sayılacaktır. Bu durumda Akbank’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
• Akbank, haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.