Kampanya Bulucu

Akbank’tan Iphone 8 Ve Apple Watch 3 Çekilişi!

Akbank hemen hemen herkesin ilgisini çekecek harika bir çekiliş kampanyası düzenledi. Bu çekiliş kampanyasına katılan kullanıcılara Iphone 8 ve Apple Watch 3 hediye ediliyor. Çekiliş kampanyası ülkemizde mobil bankacılık kullanımının arttırılması amacıyla düzenlenmiştir. Bu nedenle çekilişe katılabilmek için yalnızca Akbank direkt uygulamasına giriş yapılması gerekmektedir. Bu yazımızda Akbank’ın düzenlediği çekiliş kampanyası dair ayrıntılara yer verdik.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu çekiliş kampanyası 9 Ekim 2017 ile 19 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için yapmanız gereken tek şey kampanyanın devam ettiği süre boyunca Akbank Direkt uygulamasına giriş yapmaktır. Ne kadar çok giriş yaparsanız çekilişi kazanma şansınız o kadar artar. Akbank Direkt uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Çekiliş Nerede Ve Ne Zaman Yapılacak?

Çekiliş,  29 Kasım 2017 tarihinde yapılacaktır ve çekiliş saati 11:00 olarak belirlenmiştir. Bu çekiliş halka açık olarak Akro Tanıtım Organizasyon Film Yapım ve Tic. A.Ş. Toplantı Salonu. Gökkuşağı Sokak No:15/1 , 4.Levent Beşiktaş-İstanbul adresinde yapılacaktır.

Çekiliş Sonuçlarını Nasıl Öğrenebilirim?

Çekiliş sonuçlarını 5 Aralık 2017 tarihinde Akşam gazetesinden öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Akbank’ın resmi internet sitesinden ve  www.kimkazandi.com adresine verilecek olan ilandan da çekiliş sonuçlarını görebilirsiniz. Aynı zamanda çekilişi kazanmanız durumunda tarafınıza posta yoluyla tebligat yapılacaktır.

Çekilişten Kimler Yararlanmaz?

Bu çekilişe, Akro Tanıtım Org. Film Yapım ve Tic. A.Ş. çalışanları katılamazlar.

Aynı zamanda 18 yaşından küçüklerin de kampanyaya katılması mümkün değildir.

Belirtilen bu kişiler kampanyaya katılsalar bile ödülü teslim alamazlar.

Kampanyanın Diğer Detayları Nelerdir?

 • Öncelikle bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 03.10.2017 tarih ve 40453693-255.01.02-E.3620 sayılı izni ile Akbank T.A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
 • Bu çekilişin sonucunda verilecek olan ödül 10 tane Iphone 8 64GB ve Apple watch series 3 olarak belirlenmiştir.
 • Kampanya hem bireysel hem de kurumsal müşterilere yöneliktir.
 • Akbank Direkt uygulamasına giriş yaptığınız her gün için bir çekiliş hakkı kazanırsınız.
 • Bir günde en fazla bir çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Kampanyanın devam ettiği süre boyunca ise toplam 42 çekiliş hakkı kazanma imkanınız vardır.
 • Akbank Direkt uygulamasında yer alan kampanyalar menüsünden kaç çekiliş hakkı kazandığınızı görmeniz mümkündür.
 • Bu çekiliş tek kazananı değildir âncak bir katılımcı en fazla bir tane ödül kazanabilir.
 • Çekilişe konu olan ödülün hizmet bedeli içinde bulunan KDV ve ÖTV vergisi dışındaki diğer vergi ve yükümlülükler katılımcı tarafından karşılanır.
 • Ödülü kazanmanız durumunda adres bilgileriniz eksik, yanlış veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanı tebliği yeterlidir.
 • Eğer çekilişi itiraz etmek isterseniz ikramiyenin son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde milli piyango idaresine itirazınızı bildirebilirsiniz.
 • Eğer bu çekilişe katılırsanız çekiliş koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.