Kampanya Bulucu

Akbank’tan İngenico Yazar Kasa POS Kampanyası

Yasal zorunluluk olarak getirilen Yazar Kasa Pos kullanımı için banka kampanyaları arka arkaya gelmeye başladı. Akbank kampanyalarının başlatmış olduğu yazar kasa POS kampanyaları ile kolayca bu cihaza sahip olabilirsiniz.

Kampanyanın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Bu kampanya ile İngenico IWE280 model yazar kasa POS cihazını taksit ile alabilme şansınız bulunuyor. 1.283 TL olan bu cihazın bedeli 6 taksit ile ödeyebilme şansınız bulunuyor. Üstelik bu kampanyadan yararlanmış olduğunuzda yılsonuna kadar ÖKC bedeli ödemenize gerek kalmayacak. Bu bedel normal şartlarda 30 TL olacaktır.

Bu Cihazın Özellikleri Nelerdir?

Bu kampanya ile alacağınız ödeme kaydedici cihazın özellikleri de oldukça göz doldurucu. Uzun pil ömrü olmasının yanı sıra dokunmatik ekrana sahip olması ve renkli ekrana sahip olması ve zor koşullarda da kullanılabilir olması cihazın en iyi özelliklerinden. Ayrıca boyut ve ağırlık olarak da seyyar kullanıma imkan vermesi de önemli özelliklerinden.

Bu Kampanyadan Sadece Taksitli olarak Mı Yararlanabilirim?

Bu kampanya ile kredi kartınızdan tek çekim ya da 6 taksitli olarak yararlanabilme şansınız var. Dilerseniz bu kampanyaya kredi kartı yerine Akbank hesabınızdan havale yaparak da ödeme yapabilme şansınız var.

Cihaz Kurulumunu Nasıl Yapacağız?

Cihaz kurulumunun yapılabilmesi için bağlı olduğunuz vergi dairesinden izin belgesi almanız gerekecektir. Bu izin belgesini mail ya da faks yolu ile cihaz şirketine göndermeniz durumunda kurulum yapılacaktır. Bu belgeden sonra Pos kurulumu yapılacak ve cihazın faturası size verilecektir. Kurulumu yapan personel izin belgesinin aslını almak zorunda olacağı için, teslim edilmelidir.

ÖKC Nedir?

ÖKC ödeme kaydedici cihaz anlamına gelir ve her ay bunun için bankaya hizmet ücreti ödemek gerekir. Akbank için bu ücret aylık 30 TL’dir. Bu kampanyadan yararlanmış olduğunuzda 31 Aralık 2015 tarihine kadar bu ücret alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.