Kampanya Bulucu

Akbank’tan Emeklilere Özel Goldmaster’da Yüzde 50 İndirim Kampanyası

Emeklilerin artık emekli maaşını istediği bankadan çekebiliyor olması, bankalar arasında bir yarışın başlamasına daha neden oldu. Şimdi bankalar emekliler için bir dünya fırsat sunuyor. Akbank da bununla ilgili bir kampanya başlattı.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Akbank kampanyaları ile emekli maaşını Akbank aracılığı ile alan müşteriler Goldmaster başta olmak üzere birçok marka da indirim kazanıyor. Philips, iDance, Medisana, Barkan, Vivanco ve Swisscharger markalarında %50’ye kadar indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece emeklilerin katılımına açıktır. Emekli olmayan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Emekli müşteriler bu kampanyadan yararlanabilmek için emekli maaşlarını Akbank ile almalıdır. Bu kriterleri sağlayan her müşteri indirimden faydalanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Gerekli kriterleri sağlayan müşterilere SMS olarak kampanya kodu gönderilecektir. https://emekli.goldmaster.com.tr adresine giren müşteriler kampanya kodunu ilgili yere yazarak indirimli ürünleri görebilirler.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu Goldmaster kampanyaları yılsonuna kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 31 Aralık 2016 tarihine kadar bu kampanyadan yararlanacağı kampanya kodlarını kullanabilir. Bu tarihten sonra kampanya kodları kullanılamayacaktır.

Emekli Maaşımı Nasıl Akbank’a Taşıyacağım?

Emekli maaşınızı artık Akbank’tan almak istiyorsanız, herhangi bir Akbank şubesine giderek işlem yapmanız gerekir. Eğer gerekli kriterler ve başvuru için daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, şubelerden, yardım alabilirsiniz.

Ürünlerin Satın Alımı, Ulaşması ve Diğer Bilgileri Nasıl Öğreneceğim?

Ürünlerin satın alımları ile ilgili tüm süreçler Goldmaster’a aittir. Bir sıkıntı olması durumunda ya da sormak istediğiniz şeyler olduğunda [email protected] adresine mail atabilir ya da +90 212 540 05 50 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.