Kampanya Bulucu

Akbank’tan Emeklilere 200 TL Chip-Para

Emekli maaşınızı hangi bankadan alacağınızı seçmek konusunda bankalar yapmış oldukları kampanyalarla adeta yarışıyor. Şimdi Akbank kampanyaları ile alacağınız emekli maaşını Akbank’tan akmayı tercih ettiğinizde 200 TL Chip-Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu mevduat hesabı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında emekli maaşınızı Akbank’a taşır iseniz ve en az bir defa maaşınızı Akbank’tan alırsanız 200 TL Chip Para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey en yakın Akbank şubesine başvurmak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Şuan emekli maaşını diğer bankadan alan müşteriler bu kampanyadan faydalanabilir. Fakat başvuran kişinin 2012 yılının Ocak ayından bu yana emekli maaşını Akbank’tan en az 1 defa almış olanlar bu kampanyadan yararlanamazlar. Daha önce hiç almamış olmaları gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım sadece banka şubelerinden yapılacaktır. Üzerinde TC kimlik numarası yazan kimlik belgeleri ile birlikte Akbank’a başvurmanız gerekmektedir. Başvurunun şubelere bireysel olarak yapılmasının nedeni SGK Banka Değişikliği Taahhütnamesi’nin imzalanması gerektiği içindir. Ayrıca kampanyanın geçerli olabilmesi için başvuran müşterilerin Akbank’ın iletişim iznine onay vermesi gerekmektedir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen emekliler bu tarihler arasında başvuru yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

200 TL Chip-Para’yı Nasıl Alabilirim?

Kampanya şartları gereği emekli maaşınızı Akbank’a taşıdıktan sonra 2 yıl boyunca Akbank’tan maaş almanız gerekir. Bu kampanya ile her 6 ayda bir gerekli kontroller yapılarak 50 TL Chip Para, toplamda 200 TL Chip-Para kredi kartınızın hesabına yansıtılır.2 yıl dolmadan çıkarsanız, verilen Chip-paralar hesabınıza borç olarak işleyecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.