Akbank'tan Ayda 370 TL Taksitli Sonbahar Kredisi | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Akbank’tan Ayda 370 TL Taksitli Sonbahar Kredisi

Sonbahara girmiş olmamız nedeni ile her evin ve kişinin de belirli ihtiyaçları doğmuş oldu. Eğer bu ihtiyaçları karşılamada güçlük çekiyorsanız Akbank kampanyaları ile uygun koşullarda alacağınız Sonbahar Kredisi’ni bir incelemelisiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kampanyası ile kampanya tarihleri arasında yapacağınız başvuru da 10.000 TL krediyi 36 ay vadeli olarak, ayda sadece 370 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bu kampanyanın en büyük özelliği ise, eğer şimdi kredi ödemeye uygun değilseniz, ödemelerinizi 3 ay erteleyerek Ocak 2016’da ödemeye başlayabilmenizdir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin başvurusuna açıktır. Fakat başvuran herkesin kesin olarak bu kampanyadan yararlanabilme şansı yok. Banka yetkilileri bir takım kriterleri değerlendirerek kampanyadan yararlanıp, yararlanamayacağınızı inceleyecek ve karar verecek.

Bu Kampanyaya Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Eğer Akbank müşterisi iseniz ve banka sisteminde gereken evraklar için bir eksik yok ise Akbank Direkt İnternet’ten ya da internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz. Fakat Akbank müşterisi değilseniz, ya da banka sisteminde ki evraklarınız tam değil ise gerekli evrakları toplayarak herhangi bir şubeden başvuru yapabilirsiniz.

Kampanya için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Krediye başvuru yaparken yanınızda bir kimlik ya da sürücü belgesinin hem aslı, hem de fotokopisi bulunmalıdır. Eğer Akbank maaş müşterisi değilseniz Maaş bordrosu ya da gelir belgesi ile birlikte SGK Hizmet Döküm belgesi de getirmeniz gerekir. Eğer gerekli görülürse banka sizden adresinizi teyit amaçlı ikametgah belgesi isteyebilir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son başvuru tarihi 31 Ekim 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar kampanyaya başvurmuş olmalıdır. Kampanya tarihinden sonra yapılan başvurularda bu kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.