Akbank'tan Avantajlı "Kredim Akbank'ta" Kampanyası | Kampanya Bulucu

Akbank’tan Avantajlı “Kredim Akbank’ta” Kampanyası

Akbank’tan Avantajlı “Kredim Akbank’ta” Kampanyası

Akbank yeni bir uygulama başlatarak çok daha avantajlı bir kredi seçeneği sunan kampanya başlattı: Kredim Akbank’ta. Şimdi bu Akbank kampanyaları ile belirlenen avantajlı faiz oranları ve vade seçenekleri ile ihtiyacınız olan nakit parayı hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kampanyası ile belirtilen tarihler arasında başvuran müşteriler 25.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirler. Üstelik bu kampanya kapsamında uygulanacak olan faiz %1,31 olacaktır. Üstelik bu kampanya ile 36 aya kadar vade fırsatından da yararlanabilirsiniz. Örneğin bu kampanya ile alacağınız 15.000 TL’lik krediyi ayda 549 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin başvurusuna açıktır. Akbank müşterisi olanlar hiç Şubeye gitmeden Akbank Direkt İnternet şubesinden, mobil şubeden ya da telefon bankacılığından başvuru yapabilir. Eğer Akbank müşterisi değilseniz, gerekli evraklarla birlikte Akbank Şubesinden Başvuru Yapmanız gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihler arasında indirdiğiniz Akbank Direkt Mobil şubeden, Akbank Direkt İnternet Şubesinden ya da 444 25 25 numaralı Telefon Bankacılığından başvuru yapabilirsiniz. Ya da herhangi bir Akbank Şubesine kişisel olarak başvuru yaparak da kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Kadar Süre Geçerli?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 29 Şubat 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar mutlaka başvuru yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapıla başvurularda bu şartlar geçerli olmayacaktır.

Kampanya İçin Örnek Yıllık Maliyet Tablosu Var Mı?

 Abank Yillik Maliyet Oranlari


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ