Kampanya Bulucu

Akbank’ın altın daveti günleri kampanyası

Akbank düzenlemiş olduğu altın daveti günler kampanyası ile evde yastık altında tutulan bütün altınları toplamayı planlamış. Akbank’a getirdiğiniz altınların İstanbul altın rafinerisi eksperleri tarafından değerleri hesaplanıyor ve hesabınıza yatırılıyor.

Kampanyanın en büyük artısı müşterileri acaba altınım düşük ayarlı mı ya da işçilik çok tutar mı gibi hiçbir sorunla muhattab etmemesi.

Kampanyanın bitiş tarihi olarak henüz bir tarih belirlenmemiş. Akbank’ın bu altın hesabı kampanyası çok ilgi göreceğe benziyor.

Kampanya detayları:

Siz de Akbank Altın Daveti günlerimize katılın, altınlarınız ve ziynet eşyalarınız İstanbul Altın Rafinerisi eksperlerinin değerlemesiyle hesaplansın, Akbank Altın Mevduat Hesabı’nızda güvenle ışıldasın.

Akbank Altın Mevduat Hesabı ile altınlarım düşük ayarlı mı, işçilik maliyeti ne, çaldırırsam/kaybedersem ne yaparım, bu altının gramı düşük mü, acaba eski tarihli ise ne olacak gibi sorunlar ile uğraşmayın.

Altın Mevduat Hesabı’nızdaki birikimleriniz ile dilerseniz sevdiklerinize özel günleri için altın hediye çeki düzenletebilir, dilerseniz altınlarınızı artırarak biriktirebilirsiniz

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.