AkBank'a Ödeme Talimatı Verin, Sınırsız sinema Keyfi Yaşayın | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

AkBank’a Ödeme Talimatı Verin, Sınırsız Sinema Keyfi Yaşayın

AkBank ve Digiturk ortaklaşa yüzünüzü güldürecek, sizi heyecanlandıracak, duygusallaştıracak bir kampanya başlattı. Bu kampanya sayesinde 2 ay boyunca tüm salon filmlerini sınırsız olarak ve tamamen ücretsiz olarak izleyebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise, sadece Digiturk faturanız için otomatik ödeme talimatı vermek. Bu otomatik ödeme talimatı için tabi ki, ya AkBank hesabınızda olmalı, ya da Kredi kartınızdan olmalıdır. Vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı hem faturalarınızı aksatmadan, son ödeme tarihinde ödemiş olursunuz, hem de sinema keyfini 2 ay boyunca tamamen ücretsiz olarak kullanabilme şansını yakalayabilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanmak için vereceğiniz otomatik ödeme talimatını AkBank Direkt İnternet şubesinden işlem yaparak, 444 25 25 telefon numarasından AkBank telefon şubesini arayarak ya da herhangi bir AkBank şubesine gidip talimatı vererek yapabilirsiniz.

Özellikle belirtmekte fayda var; bu kampanyadan Avantaj Paket ve Avantaj Yetişkin Paket aboneleri yararlanamıyor. Ayrıca daha önce otomatik ödeme talimatı vermiş olan, bu talimatı iptal edip tekrar vermiş olan aboneler de bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyanın sağlamış olduğu sınırsız salon filmleri paketi, talimatı vermiş olduktan sonra, otomatik ödenen ilk ay faturası sonrasında tanımlanacaktır. Tanımlandığı zamandan itibaren de 2 ay boyunca geçerli olacak. Bu kampanyadan yararlanabileceğiniz son tarih 31 Aralık 2014.

Otomatik ödeme talimatına sınırsız salon sinema keyfi kampanyasının diğer detayları şu şekildedir:

Kampanyadan eutelsat uydusundan yayın alan üyelerimiz faydalanabilir.
Hediye paket otomatik ödeme talimatıyla gerçekleşecek ilk fatura ödemesini takiben tanımlanacaktır
Avantaj Paket yada Avantaj Yetişkin paket üyeleri ve devam eden otomatik ödeme talimatı olan üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.
Mevcut talimatını iptal edip tekrar talimat veren üyeler bu kampanyadan faydalanamazlar.
Kampanya 31.12.2014 tarihine kadar gerçerlidir.Digiturk kampanya tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.