Akbank Uzun Süreli Mevduat | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Akbank Uzun Süreli Mevduat

Akbank uzun süreli mevduat hesaplarına artı bir kampanya sunuyor ve onlara çok daha fazla kazanacakları faiz oranlarını sunuyorlar. Sizlerde Akbank vadeli mevduat kampanyasında bir yıldan daha fazla bir uzun vadeli hesap çın ve vergi avantajından yararlanarak daha iyi faizler ile kazanmaya devam edin.

Örneğin aynı miktarda kullanacağınız birikimleriniz için 1 yıldan daha uzun süre boyunca parasını tutanlara ekstra daha fazla stopaj oranlarında indirim yapılmış olacak. Yani hem çok daha fazla kazanacaksınız hem de vergi oranlarından daha az etkileniş olacaksınız. Akbank uzun vadeli hesaplar ile sizlerde çok kazanın ama az ödeyin. Alt limit bulunmadığı için dilediğiniz miktarda paranızı yatırabilirsiniz. Detayları ve faiz oranlarını sizlere aşağıda sunuyor olacağız.

Vadeli mevduat hesabınızı 1 yıldan uzun vadeli açın hem vergi avantajından, hem de cazip faiz oranlarımızdan faydalanın.

1 Ocak 2013 tarih ve 28515 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 2012/4116 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile mevduat hesaplarına verilecek faizler üzerinden kesilecek gelir vergisi stopaj oranları; hesapların vade yapıları dikkate alınarak Döviz Tevdiat Hesapları ve TL Mevduat Hesapları için farklı olmak üzere yeniden belirlenmiştir.

6 Aya Kadar*  (6 Ay Dahil) 1 Yıla Kadar (1 Yıl Dahil) 1 Yıldan Uzun
TL Mevduat
Eski %15 %15 %15
Yeni %15 %12 %10
Döviz Mevduat
Eski %15 %15 %15
Yeni %18 %15 %13

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.