Kampanya Bulucu

Akbank Prestijli Emekliliğe Yatırım Planı Kazandırıyor

Türkiye’de ki emeklilik ve sosyal güvence sistemi oldukça zayıf olduğu için bireysel emeklilik sistemleri devlet desteği ile birlikte oldukça gerekli bir hal aldı. Şimdi Akbank kampanyaları ile hem devlet desteğinden, hem de Avivasa kampanyalarından aynı anda yararlanabilirler.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu bireysel emeklilik sitemi kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Akbank aracılığı ile Avivasa emeklilik hesabınıza en az 50.000 TL başlangıç ya da ek katkı payı tutarı yatıranlara Vakko’dan hem eşarp, hem de kravat hediye. Akbank şubelerine giderek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Avivasa güvencesi ile bireysel emeklilik sistemine kayıt olan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan faydalanabilmeniz için yapacağınız işlemi Akbank kanalı ile yapmanız gerekmektedir. Diğer kanallar ile yapılan işlemler bu kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım sadece Akbank şubelerinden yapılacak işlem ile geçerli olacaktır. İnternet bankacılığı, çağrı merkezi veya diğer kanallarla yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Size en yakın Akbank şubesine giderek bu kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya belirlenen kampanya süresi 1 Eylül 2015’te başlar ve 31 Aralık 2015 tarihinde sona erer. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu kampanya tarihleri arasında mutlaka başvuru yapmalılardır. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanya ile Verilen Hediyeleri Ne Zaman Alabilirim?

Kampanyadan yararlananların hediyeleri iki farklı dönemde verilecektir. 1 Eylül ile 31 Ekim 2015 tarihleri arasında kampanyaya katılan müşterilerin hediyeleri 18 ile 22 Ocak 2016 tarihleri arasında yapılacaktır. 1 Kasım ve 31 Aralık 2015 tarihleri arasında yapılan başvuruların hediyeleri ise 21 ve 26 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.