Kampanya Bulucu

Akbank Neo’dan Ramazana Özel 50 TL Chip Para

Ramazan ayına özel kredi kartı kampanyalarından bir tanesi de Akbank Neo’dan geldi. Şimdi Neo kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında 100 TL harcama yapmış olduğunuzda 10 TL Chip para kazanabilirsiniz. Bu sayede ramazan kampanyaları ile alışverişinizi daha rahat yapabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Akbank kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında tek seferde yapacağınız her 100 TL harcamaya 10 TL Chip Para kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan tam 5 defa yararlanarak toplamda 50 TL Chip Para kazanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanabilmek için harcama yapmaya başlamadan önce kampanyaya kayıt olmak gerekir.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan Neo, Axess, Wings, Axess Business, Wings Business, Neo Business ve Free kredi kart sahiplerinin tamamı yararlanabilir. Kredi kartlarının bireysel olması kampanya açısında geçerlidir. Hem asıl kartlar, hem de ek kartlar bu kampanyadan yararlanabilir. Tüm kartlar kampanyaya aynı şekilde kayıt yaptırmalıdır.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız Akbank banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kısa mesaj göndermek gerekiyor. Kayıt için telefonlarının mesaj bölümüne RAMAZAN yazarak 4566’ya göndermek gerekiyor. Gelen onay mesajından sonra kampanya için gerekli alışverişleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihlerde Geçerlidir?

13 Haziran tarihinde başlayan bu kampanya ramazana özel olduğu için sadece 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, bu tarihler arasında hem kayıt olmalı, hem de gerekli alışverişleri yapmalısınız. Kampanya sadece 1.000.000 TL Chip Para ile sınırlıdır. Bu tutar dolduğunda otomatik olarak duracaktır.

Kazandığım Chip Paraları Ne Zaman Alabilirim?

Kampanya için gerekli alışverişi yapmış olduğunuzda kazandığınız Chip Paralar anında kartınıza yüklenir. Yüklenen Chip Paraları 15 gün içerisine kullanmak gerekir, kullanılmayan Chip Paralar otomatik olarak silinecektir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.