Kampanya Bulucu

Akbank Müşterilerine Kliksa’da Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş İmkanı

Bir çok insan kredi kartı kullanmak istemese de mecburiyetten kredi kartı alırlar. Taksit imkanı genellikle pahalı teknolojik ürünlerde işimize yaramaktadır. Her ne kadar istemesek de kredi kartı bulundurmak zorunda bırakılmaktayız.

Akbank müşterisinin bu sıkıntısına bir çözüm bulmuş ve kredi kartsız, kefilsiz www.kliksa.com adresinden yapacağınız alışverişlerinizde 11 taksit imkanı sunmaktadır. Bu kampanya ile oldukça pahalı olan cep telefonlarını bile kredi kartınız olmadan 11 taksit imkanıyla alabileceksiniz.

Kredi Kartsız Taksit İmkanından Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Alışverişinizi Kliksa’dan yaptıktan sonra ödeme adımına gelip “Akbank Kartsız Taksit” ödeme yöntemini seçmeniz gerekmektedir. Seçiminizi yaptıktan sonra yaptığınız alışverişin miktarı üzerinden aylık taksit miktarını görüntüleyebilirsiniz. Taksit miktarınızı da seçtikten sonra “Ödemeyi Onayla” seçeneğini işaretleyip işleminize devam edebilirsiniz.

Ödemenizi onayladıktan sonra Akbank.com adresine yönlendirilirsiniz. Yönlendirildiğiniz bu sayfa da TC kimlik numaranız ve e-posta adresiniz istenecek. Bilgilerinizi girdikten sonra Artı Para limitinizi öğrenip ödeme işleminizi tamamlarsınız. Tamamlanan işlemin ardından kliksa.com’a yönlendirileceksiniz.

Artı Para Limitiniz Yoksa Ne Olur?

Artı Para limitinizin olmaması durumunda işleminiz esnasında tanımlayabilirsiniz. Limitiniz yetersizse de işlem esnasında limit artışı talebinde bulunabilirsiniz.

Harcamanızın Geri Ödemesi Nasıl Yapılır?

Ödeme bilgileriniz alışverişinizin sonunda kaydettiğiniz e-posta ile size gönderilecektir. Bu yöntemle hangi tarihte ne kadar ödeme yapacağınızı görebilirsiniz. Ödeme bilgilerinizi dilerseniz Akbank Direkt İnternet veya Telefon Şubesinden ulaşabilirsiniz.

İlk taksit tutarınız diğer aylardan biraz daha fazla olabilir. Taksit tarihiniz geldiğinde bakiyeniz yeterli ise mevduat hesabınızdan, değilse Artı Para limitinizden alınır.

Taksitleriniz mevcut Artı Para faiz oranı ile hesaplanır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.