Kampanya Bulucu

Akbank Müşterilerine Cicek.com’da Yüzde 30 İndirim

İnternet bankacılığının yaygınlaştırılması için yapılan kampanyalara bir tane de Akbank’tan geldi. Şimdi Akbank kampanyaları ile çiçek alışverişlerinizi yüzde 30 indirimli olarak alabilirsiniz. Üstelik bu kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Cicek.com kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Akbank Direkt’e giriş yapan müşteriler www.cicek.com adresinden seçili ürünlerde %30 indirim hakkı kazanıyor. Seçili ürünler dışında kalan diğer tüm ürünlerde ise %15 indirim imkanınız bulunuyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Akbank müşterilerinin katılımına açıktır. Katılmak isteyenler Akbank Direkt’e giriş yaparak bu kampanyadan yararlanabilme hakkını kazanabilirler. Eğer giriş yapmak için şifrenizi hatırlamıyor iseniz, “Şifre Al” butonuna tıklayarak şifrenizi alabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Akbank Direkt’e giriş yaptıktan sonra kampanyalar bölümünde bu kampanya için belirlenen kampanya kodunuzu alarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. www.cicek.com adresine girmiş olduğunuzda, ürünleri sepete ekleyip ödeme adımına gelmiş olduğunuzda ilgili alana kampanya kodunu yazarsanız, toplam tutar üzerinden indirim yansıyacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

22 Ekim tarihinde başlayan bu indirim kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler yıl sonuna kadar şifreyi alarak kullanmalıdır. Bu tarihler dışında yapılacak işlemlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Akbank Direkt’e Nasıl Giriş Yapabilirim?

Akbank Direkt’e 2 farklı kanalla giriş yapabilirsiniz. Birincisi www.akbank.com adresinden, ya da Akbank Direkt Mobil’den giriş yapabilirsiniz. TC kimlik numarası ya da kredi kartınızın numarası ile giriş yapabilme imkanına sahipsiniz.

Kampanya Kodları Nasıl Kullanılmalı?

Kampanya süresince kampanya kodlarını istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Bu kampanya kodunu başka bir kampanya ile birleştiremezsiniz. Kampanya kodlarını para karşılığında satmak yasaktır. Hem Akbank, hem de Cicek.com bu kampanyanın şartlarını değiştirme hakkına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.