Kampanya Bulucu

Akbank Kırmızı Kasko İle Araçlarınız Güvende

Akbank kurumunun çıkarmış olduğu kırmızı kasko oldukça kapsamlı bir teminat sunarak sizi başınıza gelebilecek her durumda güvence altına almayı başarmış oluyor. Üstelik bunların yanı sıra daha birçok farklı kampanya ve ekstra sunarak da sizlere hediyeler vermiş oluyor.

7 gün 24 saat arzu ettiğinizde vale hizmetleri

Daha hızlı ve kolay şekilde araçlarınızı muayene edebilme artısı

Sadece sizlerin hizmet alacağı bir telefon merkezi 4447989

Total istasyonlarında yüzde 5 indirim fırsatları

Eğer sizlerde 10 yaşa kadar bir araca sahipseniz ve birçok kaza ve sorunlara karşı araçlarınızı Akbank kırmızı kasko ile garanti altına alabilirsiniz.  Üstelik bu kampanya selden çalınmaya karşı her türlü felaketlerde devreye giriyor ve aracınızın içinde olan eşyalarınıza da güvence sağlıyor.

Kırmızı kasko hakkında daha fazla bilgi

 • Kırmızı Kasko sigortanız, 10 yaşa kadar olan özel ya da ticari aracınızı çarpışmadan çalınmaya, selden doluya kadar birçok riske karşı güvence altına alır.
 • Size, yolcularınıza, aracınıza, araç içindeki eşyanıza, karşı araçla birlikte yolcularına ve 3. şahıslara güvence sağlar.
 • Total istasyonlarında %5 indirim* fırsatı sunar.
 • 7/24 sadece size özel hizmet merkezimiz ihtiyacınız olduğu an destek verir.
 • Hızlı ve kolay Araç Muayene Organizasyon Hizmeti** ile size zaman kazandırır!
 • Vale Organizasyon Hizmeti*** ile kendinizi yorgun hissettiginiz zamanlarda, yetkin ve donanımlı vale personeli sizi istediginiz adrese götürürek aracınızı park edip anahtarını size teslim eder.

*Anılan indirim oranı, bir müşterinin poliçe yaptırmış olduğu araç ile 1 yıllık maksimum 4.000 TL’ye kadar olan yakıt alışverişlerinde ve sözleşme süresi boyunca geçerli olacaktır.
**İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana il sınırları içerisinde binek ve hafif ticari araçlar için geçerli olup, katılım payı ile yararlanılır.
***İstanbul, Ankara ve İzmir büyük şehir sınırları içerisinde binek ve hafif ticari araçlar için geçerli olup, katılım payı ile yararlanılır.

 • Primlerinizin tamamını peşin ödeyerek peşin ödeme indiriminden faydalanabilir, kredi kartınız veya hesabınızdan taksitli ödeme yapabilirsiniz.
 • Poliçeniz, başvuruda bulunduğunuz şubede anında düzenlenerek size teslim edilir ve olası risklere karşı teminatınız hemen başlar.
 • Kasko Sigortası 1 yıl süreli olmakla birlikte, takip eden yıllarda günün koşullarına ve yasal mevzuata uygun olarak yenilenir.
 • 444 79 89 numaralı telefondan sadece size özel hizmet veren Kırmızı Kasko Hizmet Merkezi’ni arayarak; 7/24 poliçenizle ilgili her türlü bilgiyi alabilir, hasar ihbarında bulunabilir, ödemelerinizi takip edebilir ve Yardım Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.
 • Yanma, Çarpma-Çarpılma, Çalınma, Kötü Niyetli Hareketler, Enflasyon, Grev-Lokavt-Kargaşalık, Halk Hareketleri, Terör, Sigara ve Benzeri Maddelerin Teması ile Meydana Gelen Yangın Dışındaki Zararlar, Yetkili Olmayan Kişilere Çektirilen Araçta Meydana Gelen Zararlar, Anahtar Kaybolması ve Çalınması, Kişisel Eşya Teminatı, İhtiyari Mali Mesuliyet, Ferdi Kaza-Koltuk, Hukuksal Koruma, Acil Tıbbi Yardım, Mini Onarım Hizmeti (özel ve hafif ticari araçlar), Aksigorta Kasko Yardım, Deprem, Sel-Su Baskını-Dolu, Yeni Değer Klozu (0 km binek ve hafif ticari araçlar için), Yanlış Akaryakıt Dolumu gibi pek çok teminatı kapsar.
 • İsteğe bağlı ek teminatları; Aksesuarlar, Orijinal olmayan Radyo Teyp ve Kolonlar, Taşınan Mallar (sadece ticari araçlar için) ve Yurtdışı teminatı’dır.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.