Akbank İzin Mercedes Kampanyası | Kampanya Bulucu

Akbank İzin Mercedes Kampanyası

Yasal düzenlemeler sonucunda firmaların kişilerin izni olmadan tanıtım ya da kampanya mesajları göndermesi yasaklandı. Bu nedenle sizin kampanya mesajları almak için o firmaya izin vermeniz gerekir. Akbank kampanyaları da buna uygun bir izin yöntemi seçti. Şimdi Akbank’ın mesaj atmasına izin vermeniz durumunda Mercedes kampanyalarına dahil olabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Kazancı Nedir?

Bu kampanya ile Akbank’ın mesajlarına izin vermiş olduğunuz zaman otomatik olarak bir çekiliş kampanyasına dahil oluyorsunuz. Bu çekiliş kampanyası ile 2015 model Mercedes-Benz A 180 prime kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey izin vermek için onay mesajı göndermek.

Bu Kampanyaya Nasıl Dahil Olabilirim?

Hem gelen mesajları onaylama, hem de iletişim izni vermek için banka sistemine kayıtlı telefon numaranızdan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne ONAY yazarak 8885’e kısa mesaj olarak göndermeniz katılımınız açısında yeterlidir. Size gelen bir bilgilendirme mesajı ile otomatik olarak kampanyaya dahil olmuş olursunuz. Yada Akbank şube yada telefon şubesi ile bu onay verilebilir.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya 1 Mayıs ile 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında verilen onaylarda geçerli olacaktır. bu tarihler dışında verilen onaylar kampanya kapsamında dahil olmayacağı için çekiliş hakkı kazandırmaz.

Çekiliş Ne Zaman Yapılacak?

Bu kampanyanın çekilişi 11 Ağustos 2015 tarihinde halka açık olarak ve noter huzurunda yapılacaktır. Çekilişe isteyen herkes katılabilir. Çekilişin sonuçları ise 14 Ağustos 2015 tarihinde Akşam gazetesinde yayımlanacaktır. Ayrıca                 www.kimkazandi.com adresinden de tüm halka duyurulacaktır.

Talihlilere Bilgi Verilecek Mi?

Çekiliş yapıldıktan sonra posta yolu ile asıl ve yedek talihlilere bilgilendirme yapılacaktır. Fakat postadan kaynaklı bir gecikme ya da aksaklık olması akbank’ın sorumluluğunda değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ