Akbank Free Karttan Fatura Talimatlarına Hediye Chip Para | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Akbank Free Karttan Fatura Talimatlarına Hediye Chip Para

Akbank’ ın kredi kartı olan Free Kart da avantajlar bitmiyor. Her türlü ayrıcalığı ve imkanı sağlayan Free kart yıllık kart aidatı olmayan yepyeni bir kredi kartı. Birçok üye işyerinde bol bol chip-para kazanırken, taksit imkânından da faydalanabilirsiniz. Akbank Free kart ile vereceğiniz yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatlarınızınla 100 TL’ ye varan chip-para kazanma imkanı sunuyor Free kart.

1-31 Ekim tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyadan Axess, Free , Axess exi26 ve Fish asıl kart sahipleri faydalanabiliyor. Bu kampanyaya katılmanız için herhangi bir ücret talep edilmiyor. Birçok ödeme talimatı verseniz de hediye 100 TL ile sınırlı.

Akbank  Free kart kampanya dahilinde vereceğiniz 1 yeni fatura talimatı için 15 TL, 3 yeni fatura talimatı için 50 TL, 6 ve daha fazlası için 100 TL Chip para kazanacaksınız. Kazanılan bu hediye paralar 10 Kasım 2014 de hesaban yüklenecek ve 16 Kasım 2014′ e  kadar kullanılması gerekmekte. Önceden verilmiş talimatınız varsa bu kampanyadan faydalanamayacaksınız. Verdiğiniz ödeme talimatını 12 ay süre içerisinde iptal ederseniz size hediye edilen chip para sizden geri alınacaktır.

Talimatlarınızı  Akbank direkt internet, Akbank telefon şubesi ya da Akbank şubelerinden verebilirsiniz.

 

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.