Akbank Direkt'ten Takatuka.com'a Özel 30 TL İndirim | Kampanya Bulucu

Akbank Direkt’ten Takatuka.com’a Özel 30 TL İndirim

Akbank Direkt’ten Takatuka.com’a Özel 30 TL İndirim

Bankalar, internet bankacılığını yaygınlaştırmak için kampanyalar yapmaya devam ediyor. Akbank da bu kampanyalardan birini yaptı. Şimdi Akbank kampanyası ile Takatuka.com internet sitesinden alacağınız ayakkabılarda indirimden faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Takatuka.com kampanyaları ile belirlenen kampanya tarihleri arasında Akbank Direkt kullanan müşteriler, internet sitesinden 150 TL ya da daha fazla tutarda bir alışveriş yapmış olduğunuzda 30 TL indirimden faydalanabilirsiniz. Bunun için Akbank Direkt’e giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Akbank müşterisi olmanız ve Akbank Direkt’e giriş yapabiliyor olmanız, kampanyadan yararlanabilmek için yeterlidir. Akbank Direkt’e giriş yapamayan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için kampanya kodu kullanmanız gerekir. Belirlenen kampanya tarihleri içerisinde www.takatuka.com internet sitesine girip, 150 TL ya da daha üzeri bir tutarda alışverişi sepete eklemelisiniz. Daha sonra ödeme adımında kampanya kodunu ilgili yere yazmış olduğunuzda 30 TL indirim uygulanacaktır.

Kampanya Kodunu Nasıl Alabilirim?

Kampanya kodunu almak için kampanya tarihleri içerisinde Akbank Direkt internet şubesine ya da Akbank Direkt Mobil şubesine giriş yaptığınızda, kampanyalar bölümüne bu kampanyanın yer aldığını görebilirsiniz. Kampanya için “Katılmak istiyorum” butonuna tıkladığınızda kampanya kodunu alabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 30 Nisan 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar hem kampanya kodunu almalı, hem de o kampanya kodunu kullanmalıdır. Bu tarihler dışında kampanya kodlarını alamaz ve aldıklarınızı kullanamazsınız.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanya her müşteri için sadece 1 defa geçerli olacaktır. Almış olduğunuz kampanya kodları tek kullanımlıktır. Ayrıca bu kampanyayı başka kampanya ile birleştiremez, kampanyayı para ile satamazsınız.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ