Akbank Direkt'ten iPhone 6S çekiliş Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Akbank Direkt’ten iPhone 6S çekiliş Kampanyası

Akbank, internet şubesi olan Akbank Direkt’in kullanımını yaygınlaştırmak için kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Şimdi Akbank kampanyaları ile Akbank Direkt’e giriş yapmış olduğunuzda iPhone 6S kazanma şansı yakalarsınız.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu iPhone kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Akbank Direkt’e giriş yapmış olduğunuzda bir adet çekiliş hakkı kazanırsınız. Kampanya kapsamında giriş yapmış olduğunuz her gün için bir adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Yapılacak çekiliş için 50 adet iPhone 6S’den birini kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya bütün Akbank kullanıcılarının katılımına açıktır. İsteyen müşteriler giriş yaparak kampanyadan yararlanabilir. Fakat giriş yapmak için banka hesabınızın internet aktivasyonu yapılmış olmalıdır. Bu aktivasyonu yapıp, Akbank Direkt’i kullanarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, kampanya kodu kullanmanıza ya da SMS göndermenize vs. gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında kart bilgilerinizi ya da müşteri bilgilerinizi kullanarak Akbank Direkt’e giriş yapmanız kampanyaya katılmanız açısından yeterlidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Aralık tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında Akbank Direkt’e giriş yaparak kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan girişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanyanın Çekilişi Ne Zaman Yapılacak?

Kampanyanın çekilişi 13 Ocak 2016 tarihinde saat 11:00’da yapılacak. Çekiliş halkın katılımına açık olarak, noter huzurunda yapılacak. Çekilişin yapıldığı ana tanık olmak isteyen müşteriler belirtilen tarihlerde 4.Levent İstanbul’da bulunan Akro Tanıtım Org.’da bulunmalıdır. Gökkuşağı Sok. No.15 adresinde.

Çekilişin Sonuçlarını Nasıl Öğrenebilirim?

Yapılan çekilişin sonuçları 19 Ocak 2015 tarihinde Akşam Gazetesinde ve www.kimkazandi.com adresinden tüm halka ilan edilecek. Ayrıca asıl ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile bilgilendirme yapılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.