Akbank Direkt Mobil'de Hesap İşletim Ücreti Hediye | Kampanya Bulucu

Akbank Direkt Mobil’de Hesap İşletim Ücreti Hediye

Akbank Direkt Mobil’de Hesap İşletim Ücreti Hediye

İnternet bankacılığının ve mobil bankacılığın yaygınlaştırılması için yapılan kampanyalardan bir tanesi de Akbank Direkt’ten geldi. Şimdi Akbank Kampanyaları ile Akbank Direkt Mobil kullanan müşteriler şimdi hesap işletim ücreti ödemiyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu banka kampanyası ile kampanya tarihleri arasında başvuru yapıp daha sonra Aralık, Ocak ve Şubat aylarında en az bir defa Akbank Direkt Mobil kullanan müşteriler hesap işletim ücreti değeri kadar Chip Para kazanıyor. Bu şekilde hesap işletim ücreti de ödememiş olursunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Akbank müşterilerinin katılımına açıktır. İsteyen tüm Akbank müşterileri bu kampanyadan yararlanabilirler. Fakat kampanyadan yararlanmak için internetten kullanmak için internet aktivasyonun yapılmış olması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak kampanyaya kayıt olmak gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra Aralık, Ocak ve Şubat aylarında en az bir defa Akbank Direkt Mobil’e giriş yapmış olduğunuzda kampanyadan otomatik olarak yararlanabilirsiniz. Müşteri numarası ya da TC kimlik numarası ile giriş yapabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonu numarasından mesaj göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne ÜCRETSİZ yazıp 4425’e göndermek gerekir. Gelen onay mesajından sonra giriş yaparak kampanyadan yararlanmaya başlamalıdır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Aralık tarihinde başlayan bu banka kampanyası 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olan ve sonra da 3 ay boyunca ayda en az bir defa giriş yapan müşteriler kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanya her müşteri için sadece bir defa geçerli olacaktır. Müşteri bazında başlayan bu kampanya için kaç tane hesap ya da kredi kartınız olursa olsun kampanyadan sadece bir defa yararlanabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ