Akbank Direkt Mobil Kullananlara Hesap İşletim Ücreti Hediye | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Akbank Direkt Mobil Kullananlara Hesap İşletim Ücreti Hediye

Bankaların internet bankacılığını ve mobil bankacılığı geliştirmek ve yaygınlaştırmak için yaptığı kampanyalar devam ediyor. Şimdi Akbank kampanyaları ile Akbank Direkt Mobil kullanan müşteriler hesap işletim ücreti ödemeyecek.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Ekim, Kasım ve Aralık aylarından Akbank Direkt Mobil şubeye giriş yapan müşteriler yeni yıla girdiklerinde alınacak olan hesap işletim ücreti kadar Chip-Para kazanacak. Bu sayede mobil bankacılığı kullanan müşteriler hesap işletim ücretini ödememiş olacaklar.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Akbank müşterilerinin katılımına açıktır. iOs ya da Android işletim tabanlı akıllı telefon kullanan müşteriler mobil uygulamayı indirerek bu kampanyadan yararlanabilir. Akbank Direkt Mobil’e giriş yapabilmek için kullanmanız gereken şifreyi unuttu iseniz, hemen yeni şifre alabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için ilk önce kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kayıttan sonra Ekim, Kasım ve Aralık aylarında en az bir kez Akbank Direkt Mobil’e giriş yapmanız gerekmektedir. İster TC kimlik numaranız ile, isterseniz de kredi kartı bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz. Kampanya açısından bir şeyi değiştirmeyecektir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kayıt mesajı göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne ÜCRETSİZ yazıp, 4425’e göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra giriş yaparak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Onay mesajından önce yapmış olduğunuz girişler kampanya kapsamında alınmayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Bu kampanya kapsamı gereği Ekim, Kasım ve Aralık aylarında giriş yapmanız gerektiği için, En geç 31 Ekim 2015 tarihine kadar kampanyaya kayıt olmalı ve daha sonra da giriş yapmanız gerekmektedir. Bu tarihi kaçırdıktan sora yapacağınız girişler kampanya kapsamında değerlendirilemeyecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.