Kampanya Bulucu

Akbank Direkt Kullananlara N11.com’da 40 TL İndirim

İnternet ve mobil şubeler, bankalar için de, müşteriler için de büyük bir kolaylık sunuyor. Bu nedenle bankalar müşterilerini bu kanallara yönlendirmek için bir takım kampanyalar yapıyor. Akbank kampanyaları arasında yer alan bir kampanya ile Akbank Direkt Mobil uygulamasını ilk kez kullanacak olanlar www.n11.com internet sitesinden yapacakları alışverişte 40 TL indirim kazanacaklar.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile iOs ya da Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınıza Akbank Direkt Mobil uygulamasını indirerek, giriş yapmanız n11.com internet sitesinde geçerli olacak 40 TL indirim sunacak. Kampanyaya katıldıktan sonra alışveriş yaparak bu indirimi kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya sadece ilk defa Akbank Direkt Mobil uygulamasını indirerek giriş yapanların katılımına açıktır. Bu uygulamayı daha önce yüklemiş ve kullanmış olan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kampanya kapsamında verilecek indirimi kullanabilmek için www.n11.com adresine de üye olmak gerekir. Eğer üye değilseniz kısa sürede, ücretsiz olarak olabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak?

Bu N11 kampanyaları sadece Temmuz ayına özel olarak başladığı için, 1 Temmuz tarihinde başlayarak 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında uygulamayı indirip giriş yaparak kampanya kodunu almanız ve alışverişte kullanmanız gerekir. N11, istediği zaman bu kampanyayı bitirebilme ve koşullarını değiştirme hakkını da saklı tutar.

Verilen İndirimi Nasıl Kullanabilirim?

Google Play Store ya da AppStore’dan Akbank Direkt Mobil uygulamasını indirip, giriş yaptıktan sonra “kampanyalar” bölümünde ki kampanya kodunu alabilirsiniz. Daha sonra www.n11.com internet sitesine girerek alışverişi yapabilirsiniz. Kampanya en az 200 TL’lik alışverişlerde geçerli olacaktır. Alışverişi yapıp ödeme sayfasına gelmiş olduğunuzda ilgili yere kampanya kodunu yazarak bu indirimi uygulayabilir ve alışverişinizi bu indirim ile yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.