Kampanya Bulucu

Akbank Direkt ile Tchibo’da İndirim Keyfi!!

Almanya’da kahve üreticiliği ile yola çıkan Tchibo 70 yıla yakındır başarılı bir şekilde varlığını devam ettirmektedir. Yola kahve üreticisi olarak çıkmış olan Tchibo şuanda dünyanın birçok yerinde faaliyettedir ve kadın, erkek, çocuk, iç giyim, mutfak, ev aksesuarları, spor malzemeleri oldukça kalabalık bir alışveriş alanına sahiptir. Tchibo mağazalarından birine girdiğiniz zaman kişisel bakımdan aksesuara kadar genel anlık tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir aynı zamanda mağazalarda markaya özel kahvenizi yanında özel pastalarla tüketirken eşsiz bir alışverişin keyfini sürebilirsiniz. Leziz kahvelerin ve diğer tepeden tırnağa alışverişin adresi Tchibo Akbank müşterilerine özel indirim kampanyasıyla karşınızda. Bildiğiniz gibi Akbank da 70 yıldan daha fazla bir zaman önce pamuk üreticilerine mali destek sağlamak amacıyla kurulmuş özel bir banka olarak her zaman yenilikçi, güvenilir, hızlı aynı zamanda sanatsal faaliyetleriyle de her zaman dikkat çeken bir banka olmuştur. Böyle özel bir banka yine sektörün öncüsü olan Tchibo gibi bir firmayla ortak paydada buluşursa tadından yenmez kampanyaları siz müşterilerine sunuyor.

Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

  • Akbank Direkt’ten “Kampanyalar” menüsüne giriş yaparak, www.tchibo.com.tr den yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olmak üzere 20 TL’lik indirim kodu kazanırsınız.
  • Üstelik Tchibo.com.tr internet üzerinden yapılacak olan alışverişleriniz için dönem dönem sizlere kargo bedava fırsatı da sunmaktadır.
  • Ayrıca Akbank Direkt uygulaması ile sisteme yapacağınız girişlerde sizleri Akbank’ın farklı sürprizleri de karşılayacak.

 Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Akbank Direkt ile Tchibo’da kullanmak üzere kazanmış olduğunuz alışveriş indirim kodu kampanyası 1 Ağustos 2017’de başlamış 31 Ağustos 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

  • Akbank Direkt ile Tchibo indiriminden faydalanmak için öncelikle internet veya herhangi bir mobil cihazınıza indirmiş olduğunuz uygulama üzerinden sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Akbank Direkt uygulamasına giriş yapmak için akbank.com internet adresine giderek, müşteri numaranız, TC kimlik numaranız veya kredi kartı numaranız ve Akbank Direkt kullanıcı şifrenizle giriş yaparak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız veya şifreniz kilitlendiyse, Şifre Al bölümünden şifrenizi alabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamındaki indirim kodunuzu, Akbank Direkt bölümünden bulunan Kampanyalar menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Kampanyanın Diğer Koşulları Nelerdir?

  • Akbank Direkt ile Tchibo indirim kampanya kodları tek kullanımlıktır.
  • Ayrıca bu kampanyanın kodları para ile satılamaz, başka bir kampanya veya kampanya kodu ile de birleştirilemez.
  • İndirim kampanyasına www.tchibo.com.tr internet adresinden yapılacak olan alışverişlere; Cafissimo kahve makineleri, kahve, Partner ve lokal ürünleri dışındaki ürün alışverişleri için geçerlidir.
  • Akbank T.A.Ş. ve Tchibo bu kampanya kapsamındaki şartlarını değiştirme hakkına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.