Kampanya Bulucu

Akaryakıt Harcamalarına Özel Ekstra 250 Mil!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Akaryakıt Harcamalarına Özel Ekstra 250 Mil!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde kampanyaya katılarak tüm American Express ya da Miles and Smiles kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak gerek yurt dışı gerek ise yurt içinde yer alan ve akaryakıt sektöründe olan herhangi bir akaryakıt istasyonundan yapılacak olan ilk 150 TL ve üzeri peşin ya da taksitli harcamada ekstra 250 mil kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 15 Ağustos ve 17 Ağustos 2017 tarihleri arasında herhangi bir akaryakıt istasyonuna giderek akaryakıt alışverişi yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce akıllı telefon ya da tabletlerde yer alan uygulama marketi üzerinden Bonus Flaş mobil uygulamasını indirmeleri ve daha sonra bu uygulamaya giriş yapmaları gerekir. Daha sonra ise, Bonus Flaş uygulamasının içerisinde yer alan kampanya bölümüne gelmeniz ve burada yer alan Hemen Katıl butonuna basması gerekir. Bonus Flaş ile kampanyaya katılmak isteyen kişilerden yalnızca şahıs şirketine sahip olan müşteriler ticari kartları ile birlikte kampanyaya katılabilir. Tüzel müşteriler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya tüm Miles & Smiles ve American Express kredi kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiş bulunuyor.

Kazandığım Miller Kredi Kartıma Ne Zaman Yansıtılır?

Kampanya koşullarını başarılı bir şekilde yerine getiren kişilerin kazanacakları ekstra miller kampanya kapsamında kullanmış oldukları kredi ya da banka kartına 20 Ağustos 2017 tarihinde yüklenir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanyaya mutlak surette Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılınması gerekmekte olup kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğu için de kampanya kapsamında her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 250 ekstra mil kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak akaryakıt alışverişlerinde üye iş yeri şartı aranmaz.

Kampanya yalnızca akaryakıt sektöründen yapılacak olan alışverişler dahil edilmiş bulunuyor.

Kampanyadan yalnızca şahıs şirketi sahibi olup ticari karta sahip olan müşteriler Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılabilecek olup, tüzel müşterilerin kampanyadan yararlanması mümkün değildir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde ekstra mil kazanımı da iptal olur.

Kampanyaya ek ve asıl kartlar kullanılarak yapılacak olan alışverişler de dahi edilmiş bulunuyor.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin taksitli ya da peşin olarak yapılması mümkündür.

Kampanyaya yurt dışından yapılacak olan akaryakıt işlemleri de dahil edilmiş bulunuyor.

Kampanyadan sanal kart kullanarak faydalanmanız da mümkündür.

Kampanyaya internet üzerinden yapılacak olan harcamalar, Mail order, Telephone order olarak da bilinen MoTo işlemleri ve temassız işlemleri dahil edilmiş bulunuyor.

Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılabilecektir.

Garanti Bankası bu kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların istediği bir bölümünü ya da tamamını önceden haber verme gereği duymadan değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.