Kampanya Bulucu

Ailecek Avea’ya Gelenlere Yüzde 40 İndirimli Tarifeler

Yeni başlayan bir avea kampanyası, tüm aileyi Avea abonesi yapacak türden. Şimdi tüm aile ile birlikte Avea’ya gelmiş olduğunuz zaman %40 indirimli tarifelerle doya doya konuşup, mesajlaşıp, internete girebilirsiniz.

Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile ailecek S.E.Ç. tarifelerinden birine gelmiş olduğunuzda ekstra bir indirim kazanıyorsunuz. Eğer bu tarifelerde taahhütlü olarak kalma sözü vermiş olduğunuzda ise bir miktar indirim daha alma şansınız bulunuyor. Birbirinden farklı 5 tarifeden birini seçebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya sadece yeni faturalı hatlara geçen müşteriler için geçerli olacaktır. Son 90 gün içerisinde farklı operatörlerden Avea faturalı hatta geçen, yeni bir Avea hat alan ya da faturasız hattan faturalıya geçen müşterilerin hepsi bu kampanyadan yararlanabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için ilk olarak aile olarak belirlediğiniz numarayı referans göstermeniz gerekir. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne İNDİRİM yazıp bir boşluk bırakıp, referans göstereceğiniz numarayı başında sıfır olmadan yazıp 5555’e göndermeniz gerekir. Daha sonra referans gösterilen numaraya bir mesaj gidecektir. Bu kişi de ONAY yazıp sizin numaranızı ekleyip 5555’e gönderirse kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya İçin Gerekli Taahhüdü Nasıl Vereceğim?

Kampanyada ki %40 indirimden yararlanmak için gerekli taahhüdü mesaj yolu ile de iletebilirsiniz. 12 aylık bir taahhüt için telefonlarınızın mesaj bölümüne SOZ yazarak 5555’e kısa mesaj olarak göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajı ile kampanyadan faydalanmaya başlamış olursunuz.

Kampanya ne Zamana Kadar Geçerlidir?

15 Ocak 2015 tarihinde başlayan bu kampanyadan 30 Haziran 2015 tarihine kadar başvuru yapanlar yararlanabilir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular bu kampanyanın kapsamında değerlendirilmeyecek ve herhangi bir indirimden yararlanamayacaklardır.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.