Ailece Gelin %15 İndirimli Uçun! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Ailece Gelin %15 İndirimli Uçun!

Bu Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

Avrupa’nın en iyi hava yolu şirketi seçilen Türk Hava Yolları tarafından yapılan bu kampanya ile birlikte Türkiye içinde aileniz ile birlikte yapacağınız seyahatlerde yüzde 15 indirim kazanma fırsatını elde ediyorsunuz! Bunun için tek yapmanız gereken şey aynı soy isme sahip olduğunuz aile üyeleriniz ile birlikte en az üç kişi olarak Türk Hava Yolları’ndan bilet almak!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Ailece Gelin %15 İndirimli Uçun!” kampanyası için belirlenmiş olan biletleme ve seyahat dönemi neredeyse bitmek üzere! 23 Eylül 2016 tarihinden 29 Mart 2017 tarihine kadar ailenizin en az üç üyesi ile birlikte Türk Hava Yolları’ndan bilet almanız gerekiyor!

Bu Kampanya Kapsamında Hangi Tarihler Arasında Uçabilirim?

Kampanya dahilinde olan günler içerisinde en az iki gün önceden almak sureti ile 1 Ekim 2016 ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında aile üyelerinizle birlikte bu kampanya kapsamında uygulanmakta olan yüzde 15 oranındaki indirimden yararlanmanız mümkündür.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin bilet ayırtma sırasında aynı ad ve soyad ile bilet ayırtması gerekiyor. Aksi taktirde bu kişilerin yüzde 15 oranındaki indirimden yararlanma fırsatı ne yazık ki bulunmuyor.

Bununla birlikte çift soyada sahip olan kişilerin, bilet ayırma işlemleri sırasında soy isim bölümüne birlikte yolculuk edeceği ailesine ait olan soy ismi girmesi gerekmektedir. Aksi taktirde bu indirimden yararlanma fırsatınız bulunmamaktadır.

Eğer çift soyadı kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken şey ikinci soyadınızı isim hanesinde belirtmektir. Bu işlemi yaptığınız zaman bu kampanya kapsamında yer alan yüzde 15 oranındaki indirimden faydalanma fırsatını elde edebilirsiniz!

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Yolcu isim kaydı esnasında aynı soy isme sahip olan en az üç yolcu ve en fazla dokuz yolcunun bulunması halinde bu kampanyadan yararlanmak mümkün olacaktır.

Promosyon fiyat seviyelerine sahip olan biletler üzerinde herhangi bir indirim uygulanmayacaktır.

Biletleme işleminin uçuş gününden en geç iki gün öncesine kadar yapılması gerekmektedir.

Türk Hava Yolları tarafından bu kampanya ile ilgili olan herhangi bir koşulda ya da tüm koşullarda değişiklik yapma hakkı ve bu kampanyayı tamamen durdurma hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.