Kampanya Bulucu

Aidat almadığı gibi size aidat veren ilk ve tek kredi kartı! Enpara.com

Enpara.com’dan müşterilerini sevindiren kampanya geldi. Enpara.com  kredi için ömür boyu aidat almayacağımızı sözleşmemizde açık açık belirtilmiştir. Bununla birlikte , kredi kartını düzenli olarak kullanan müşteriler yıllık 100 TL olmak üzere en az 2 yıl kart aidatı ödeniyor. Kampanyadan faydalanmak için en az 2 yıl boyunca kredi kartı aidatı alabilmek için enpara.com müşterisi olmanız gerekiyor, 31 Aralık 2018′ e kadar müşterisi olmanız gerekiyor ve bununla beraber enpara.com’un kredi kartına sahip olmalısınız. Enpara.com Kredi Kartı’nızı teslim aldıktan sonraki her 1 yıllık dönemde en az 6 ekstrenizde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işlemin yer alması yeterli olacaktır. Yıllık kart aidatınız, o yıl için kampanya şartını sağlayan 6. ekstrenizin kesildiği tarihi takip eden ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Kampanyaya Enpara.com Mobil üzerinden katılabilirsiniz. Enpara.com mobile sahip değilseniz,  Axess mobili indirmek için, Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Enpara.com Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Enpara.com Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Enpara.com Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Enpara.com Mobili edindikten sonra kampanyalar kısmında yer alan “Aidat almadığı gibi size aidat veren ilk ve tek kredi kartı! Enpara.com” kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra bana özel bölümünde kampanyayı gözlemledikten sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 31 Aralık 2018’e kadar geçerlidir. Kampanyaya katılımınızı kampanya geçerlilik süresi dahilinde yapmalı ve kampanya koşularını kampanya koşullarınde yer aldığı şekilde gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya kredi kartınızı teslim aldığınız tarihte başlar ve 2 yıl boyunca devam eder.
  • Kampanyaya 31 Aralık 2018 tarihine kadar teslim alınan kredi kartları dahildir.
  • Yıllık 100 TL kredi kartı aidatı alabilmeniz için kredi kartınızı teslim aldıktan sonraki her 1 yıllık dönemde en az 6 ekstrenizde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işlemin yer alması gerekir.
  • Enpara.com kampanya katılım koşullarını değiştirme ve durdurma haklarını saklı tutar.
  • Kampanya kapsamında belirtilen koşulları yerine getirmeniz durumunda yıllık 100 TL olmak üzere toplamda maksimum 200 TL kredi kartı aidatı alırsınız.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için enpara.com müşteri danışma hattını arayabilirsiniz.
  • Kampanya hakkında herhangi sorun ya da probleminiz var ise enpara.com üzerinde yer alan müşteri iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.