AeroBilet'ten Bugüne Özel 15 TL İndirim Fırsatı | Kampanya Bulucu

AeroBilet’ten Bugüne Özel 15 TL İndirim Fırsatı

AeroBilet’ten Bugüne Özel 15 TL İndirim Fırsatı

Herkesin kampanya ve indirim için fırsat kolladığı alanlardan biri uçak biletidir. Şimdi uçak bileti alımlarında size avantaj sağlayan yeni bir uygulama var. Aero Bilet mobil uygulamasını kullanarak bugüne özel tüm uçak biletlerinizi 15 TL indirimli olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Aero Bilet kampanyaları ile belirlenen tarihte gün sonuna kadar Pegasus dışında ki herhangi bir hava yolundan biletinizi Aero Bilet mobil uygulaması ile alırsanız, biletinizi 15 TL indirimli olarak alabilirsiniz. Pegasus biletleri bu kampanya kapsamında değildir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya mobil uygulamayı kullanan herkesin katılımına açıktır. Android ya da iOS tabanlı akıllı telefonlarınıza indirerek, biletlerinizi buradan almanız yeterli olacaktır. Diğer kanallardan alınan uçak biletleri kampanya kapsamında olmayacaktır. Bu kampanya ise istediğiniz kadar bilet alabilme şansınız olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için bugün içerisinde, Aero Bilet uygulamasını indirerek, ya da oturum açarak, Pegasus dışında ki herhangi bir havayolundan bilet almanız yeterli olacaktır. İndirim, ödeme esnasında “indirim kodum var” alanına 10N15 kodunu girmiş olduğunuzda toplam fiyat alanına yansıyacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya sadece 10 Nisan 2016 tarihinde ve saat 23:59’a kadar geçerli olacak. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu zamana kadar mutlaka bilet alımlarını yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak olan bilet alımları kampanya kapsamında olmayacaktır. Ayrıca kampanya 1.000 koltuk ile sınırlıdır. Bu sayı dolduğunda kampanya otomatik olarak duracaktır.

Kampanya Hangi Biletlerde Geçerlidir?

Bu uçak bileti kampanyası Pegasus dışında ki tüm bilet alımlarında geçerli olacaktır. ayrıca kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz. Aynı kampanya kodu ile istediğiniz kadar uçak bileti alma hakkına sahipsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ