Kampanya Bulucu

Advantage’ten 1000 TL ve üzeri turizm harcamanıza 100 TL NakitPuan!

HSBC Advantage 1 Aralık 2017 ile 7 Ocak 2018 tarihleri arasında yapılacağınız tek seferde ya da 1000 TL ya da üzeri turizm harcamanızda 100 TL Nakip Puan hediye kazanacaksınız.

Kampanyandan faydalanmak için bankada kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden 4477’ye SMS olarak “TATİL” yazıp göndermeniz gerekiyor. Kampanya kapsamında kazandığınız Nakit Puanları gözlemlemek için HSBC Advantage Mobil uygulamasına ihtiyacınız var. Eğer android işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz Google Play Store üzerindeki büyüteç simgesine tıkladığınızda çıkan boşluğa HSBC Advantage Mobil yazın daha sonra karşınıza gelen indirme sayfasındaki yeşil ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıklayıp indirin. Daha sonra gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra Bakiyeler kısmındaki Nakit Puan bölümünden Nakit puanlarınızı gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz, Apple Store üzerindeki büyüteç simgesine tıkladığınızda çıkan boşluğa HSBC Advantage Mobil yazın daha sonra karşınıza gelen indirme sayfasındaki yeşil ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıklayıp indirin. Daha sonra gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra Bakiyeler kısmındaki Nakit Puan bölümünden Nakit puanlarınızı gözlemleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında kazandığınız Nakit Puanları HSCB Advantage anlaşmalı üye iş yerlerinde ya da e- Ticaret sitelerinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Aralık 2017 ile 7  Ocak 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler ve kampanyaya katılım yapılmadan gerçekleştirilen turizm harcamaları kampanya kapsamında değildir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya kart bazlı değil müşteri bazlıdır. Kampanyadan her müşteri bir defa faydalanabilir ve toplamda en çok 100 TL Nakit Puan kazanabilir.
  • Turizm sektöründe faaliyet gösteren (otel, otobüs, uçak, tren, seyahat acentası) işyerlerinde HSBC Advantage Kredi Kartları ile yapacağınız toplam tek veya taksitli 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL NakitPuan kampanyası geçerli olacaktır.
  • Kampanya kapsamında Kazanılan NakitPuanlar, 10-25 Ocak 2018 tarihleri arasında kullanılabilecektir. 25 Ocak 23.59’a kadar kullanılmayan NakitPuanlar 26 Ocak tarihinde silinecekti
  • HSBC Advantage kampanyayı değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
  • HSBC Advantage’nin tüm hakkları saklıdır.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için HSBC Advantage müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • HSBC Concept kredi kartı katılım bedeli 10 TL’dir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.