Kampanya Bulucu

Advantage Kart ile Tatil Harcamalarında 100 TL Hediye!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte turizm sektöründe faaliyet göstermekte olan iş yerlerinden HSBC Advantage kredi kartları ile tek seferde ya da taksitli bir şekilde yapacağınız 750 TL ve üzeri harcamalarda 50 TL Nakit Puan kazanma şansını elde edersiniz! Bununla birlikte 1000 TL ve üzeri tek seferde ya da taksitle yapacağınız harcamalar için ise tam 100 TL Nakit Puan elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Advantage Kart ile Tatil Harcamalarında 100 TL Hediye!” kampanyası 6 Şubat 2017 ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihlerin dışında yapacağınız alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin “TATİL” yazdıktan sonra 4477 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Bu kısa mesajı HSBC Bankası sistemine kayıt edilmiş olan ve harcama yaparken kullanacağınız cep telefonu numarası üzerinden göndermeniz gerekmektedir.

Bu kampanyaya katılım için göndereceğiniz kısa mesajlar için kullanmakta olduğunuz GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan tarifelere göre ücretlendirilirsiniz.

Hangi Kartlar İle Bu Kampanyadan Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için HSBC tarafından çıkartılmış olan Advantage kredi kartlarını kullanmanız gerekmektedir.

Hangi Kartlar İle Bu Kampanyadan Yararlanamam?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin banka kartı, ticari kart ya da şirket kartı kullanması halinde bu kampanyadan yararlanması mümkün değildir.

Kazandığım Nakit Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Nakit Puanlar 5 Nisan 2017 ve 18 Nisan 2017 tarihleri arasında kullanıma açık olacaktır. 18 Nisan 2017 saat 23:59’dan sonra kullanılmamış olan tüm Nakit Puanlar kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde Advantage kredi kartınızdan silinecektir.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

“Advantage Kart ile Tatil Harcamalarında 100 TL Hediye!” kampanyası kapsamında her bir müşteri en fazla bir defa Nakit Puan kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz Nakit Puan’ları Tatil Puan olarak kullanamazsınız. Böyle bir durumda Tatil Puan karşılığı olan tutar ekstrenize borç şeklinde yansır.

Bir başka Advantage kart kullanıcısına Nakit Puan transferi yapmanız halinde de kampanyadan kazanmış olduğunuz Nakit Puanları kullanmış sayılmazsınız. Bu nedenle de ilgili tutar ekstrenize borç şeklinde yansır.

Ek kart kullanarak yapacağınız ödemeler asıl kartın üzerinde dahil edilir.

İptal ve iade işlemlerinin yapılması ya da Nakit Puan kullanılarak yapılan harcamalar kampanya kapsamında yer almaz.

HSBC Concept kartı ile bu kampanyaya ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz.

Bu kampanya ile diğer Nakit Puan kampanyaları birleştirilerek kullanılamaz.

HSBC Premier müşterileri bu kampanyaya katılamazlar. HSBC Premier müşterilerine özel olarak düzenlenen kampanyalara ulaşmak ve bu kampanya ile ilgili bilgi almak istiyorsanız 0850 211 0 112 numarasını aramanız gerekmektedir.

HSBC bu kampanya ile ilgili koşulların bir kısmını ya da tamamını değiştirme ya da bu kampanyayı tamamen durdurma hakkına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.