Kampanya Bulucu

Advantage ile Turizm Sektöründe 100 TL’ye Varan Nakit Puan Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Advantage ile Turizm Sektöründe 100 TL’ye Varan Nakit Puan Fırsatı!” kampanyası ile birlikte Turizm sektöründe faaliyet göstermekte olan iş yerlerinden peşin fiyatına yapacağınız alışverişlerde 3, 6 ve 9 taksit imkanından faydalanma fırsatını yakalarken aynı zamanda HSBC Advantage kredi kartı ile tek seferde ya da taksitli bir şekilde yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişler için 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişler için 100 TL değerinde Nakit Puan kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 31 Mart 2017 tarihine kadar Turizm sektöründe faaliyet göstermekte olan iş yerlerinden HSBC Advantage kredi kartlarından herhangi biriyle alışveriş yapması gerekmektedir. Peşin Fiyatına taksit kampanyası da keza aynı şekilde bu tarihe dek geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin kampanya tarihleri içinde kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Bunun için TATİL yazdıktan sonra 4477 numarasına kısa mesaj göndermeniz gerekir. Göndermiş olduğunuz kısa mesajların HSBC Bank sisteminde kayıtlı olan ve kampanya kapsamında harcama yapılacak olan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarası üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan her kısa mesaj için kullanmakta olduğunuz GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre ücretlendirilirsiniz.

Kazandığım Nakit Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Nakit Puanları 5 Nisan ve 18 Nisan 2017 tarihleri arasında kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihler arasında kullanılmayan tüm Nakit Puanlar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde 19 Nisan 2017 tarihinde geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya müşteri bazında bir kampanya olduğu için her bir müşterinin bu kampanyadan kazanabileceği en yüksek Nakit Puan değeri 100 TL olarak belirlenmiştir. Kampanyaya her bir müşteri sadece bir kez katılım gösterebilir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyaya tüm HSBC Advantage kredi kartları dahil edilmiştir.

Bu kampanyaya ticari kartlar dahil edilmemiştir.

Bu kampanya kapsamında Nakit Puan kazanabilmek için Turizm sektöründe faaliyet göstermek olan bir iş yerinden HSBC Advantage kredi kartlarından biri ile harcama yapmanız gerekir.

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Nakit Puanları Tatil Puan olarak kullanmanız mümkün değildir. Böyle bir durumun gerçekleşmesi halinde Tatil Puan karşılığı olan tutar ekstrenize borç olarak yansıyacaktır.

Bir başka Advantage kart kullanıcısına yapılacak olan Nakit Puan transferinde, kartın sahibi Nakit Puanlarını kullanmış sayılmayacağı için ilgili tutar ekstreye borç olarak yansır.

Ek kart ile yapacağınız harcamalar asıl kartın üzerine dahil edilir.

İptali ya da iadesi gerçekleşen harcamalar ve Nakit Puan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Banka kartları, ticari kartlar ve şirket kartları kampanyaya dahil edilmemiştir.

HSBC Premier müşterileri bu kampanyanın sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanamayacaktır. HSBC Premier müşterileri kendilerine özel olarak düzenlenen kampanya hakkındaki detayları öğrenmek için 0850 211 0 112 numarasını arayabilirler.

Bu kampanya diğer Nakit Puan kampanyaları ile birleştirilerek kullanılamayacaktır.

HSBC Bank istediği takdirde bu kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu koşulların tamamını ya da bir bölümünü değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.