Kampanya Bulucu

Advantage ile Her 100 TL ve Üzeri Alışverişe 10 TL Nakit Puan!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Advantage ile Her 100 TL ve Üzeri Alışverişe 10 TL Nakit Puan!” kampanyası ile birlikte  kampanya tarihleri içinde tekstil, kozmetik, optik, saat, çok katlı mağaza, ayakkabı, ev tekstil, züccaciye, mobilya ve beyaz eşya sektörlerden Advantage kart kullanarak yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL değerinde Nakit Puan kazanma fırsatını elde edersiniz! Üstelik bu kampanya ile birlikte toplamda 50 TL değerinde Nakit Puan kazanmanız mümkündür!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Advantage ile Her 100 TL ve Üzeri Alışverişe 10 TL Nakit Puan!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 6 Şubat ve 20 Şubat 2017 tarihleri arasında kampanya tarihleri içinde kampanyaya dahil olan sektörlerden Advantage kart ile alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin HSBC Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden “AŞK” yazarak 4477 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

Bu kampanyaya katılabilmek için gönderilecek olan her bir kısa mesaj kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifelerine göre ücretlendirilecektir.

Kazandığım Nakit Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya ile kazanmayı hak etmiş olduğunuz Nakit Puanlar 23 Şubat 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir.

Kazandığım Nakit Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanyaya katılarak kazanmış olduğunuz Nakit Puanları 7 Mart 2017 tarihi saat 23.59’a kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu güne dek kullanılmayan tüm Nakit Puanlar kartınızdan geri döndürülemez ve kalıcı bir şekilde 8 Mart 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kart bazlı değil müşteri bazlı bir kampanyadır. Bu nedenle de bir müşteri sahip olduğu kredi kartlarının hepsiyle de alışveriş yapsa bu kampanya en fazla kazanabileceği Nakit Puan değeri 50 TL olarak belirlenmiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya ile birlikte hem yurt dışında hem de yurt içinde alışveriş yapmanız mümkündür.

Ek kart üzerinden yapılacak olan alışverişler de asıl kartın üzerine dahil edilir.

Nakit Puan transferleri Nakit Puan kullanımı olarak kabul edilmeyecektir.

Nakit Puanlar Tatil Puan şeklinde kullanılamaz. Bu şekilde bir kullanım olması halinde Tatil Puan karşılığındaki tutarlar ekstrelere borç şeklinde yansır.

HSBC Concept Kart ile bu kampanyaya ücretsiz bir şekilde katılmanız mümkündür.

Tek bir gün içinde yapılan alışverişlerden sadece bir tanesi kampanya dahilinde sayılacaktır.

Ticari kartlar ya da Nakit Puan kullanımı ile yapılan harcamalar bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bu kampanya ile diğer kampanyalar birleştirilerek kullanılamayacaktır.

HSBC bu kampanya ile ilgili olan koşulların tamamında ya da bir bölümünde değişiklik yapabileceği gibi aynı zamanda bu kampanyayı tamamen durdurma hakkına da sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.