Kampanya Bulucu

Adios’tan Avis’te Yüzde 5 Puan Kampanyası

Oldukça fazla seyahat ettiren kart olarak bilinen Adios, yaptığı kampanyalar ile kullanıcılarına avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Şimdi Adios kampanyaları ile araç kiralama konusunda markalaşan Avis’ten araç kiraladıkça daha fazla puan kazanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Avis kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Adios kredi kartı aracılığı ile araç kiralamış olduğunuz zaman %5 puan kazanabiliyorsunuz. Harcama yaptığınız an kartınıza %3 yansırken, alışveriş yaptığınız günün sonunda ekstra olarak kartınıza %2 yansıyacaktır. Kampanya süresince bu kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Adios kredi kartı olan herkesin katılımına açıktır. Fakat diğer Yapı Kredi’ye ait kredi kartları banka kartları bu kampanya kapsamının dışındadır. Ayrıca kampanya sadece bireysel kredi kartları için geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında Adios kredi kartınızı kullanarak herhangi bir Avis araç kiralama ofisinden araç kiraladığınızda kampanya otomatik olarak aktif olacaktır. Bunun için herhangibir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Eylül tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında istediği kadar kampanyadan faydalanabilir. Kampanya tarihinden sonra yapılan kiralamalarda aynı kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Koşullarda Geçerlidir?

Kampanya kapsamında ki hizmetler filo imkanları ile kısıtlı tutulmuştur. Yani filo imkanlarını aşan durumlar bu kampanyaya konu edilmeyecektir. Bu kampanya ile yapmış olduğunu kiralama işlemlerinde yine aynı, genel kiralama koşulları geçerli olacaktır. Bu kampanyayı size indirim sağlayacak başka bir kampanya ile birleştirebilme şansınız bulunmaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.