Kampanya Bulucu

Adios Premium’dan Karinna Hotel Convention & Spa’ya Özel İndirim

Yapı Kredi’nin sadece seyahat ve turizm için çıkarmış olduğu kedi kartı olan Adios, yapmış oldukları kampanyalar ile müşterilerine birçok tatil avantajı sunuyor. Şimdi Adios kampanyaları ile ayın oteli olan Karinna Hotel Convention & Spa’dan indirimli olarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Karinna Hotel kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Adios Premium kredi kartını kullanarak Yapı Kredi Seyahat Hattı aracılığı ile Karinna Hotel Convention & Spa otelinden rezervasyon yapmış olduğunuzda %10 indirimden faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Yapı Kredi bankasına ait olan Adios Premium kredi kartının katılımına açıktır. Diğer Adios kredi kartları ve Yapı Kredi’ye ait diğer kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kampanyadan yararlanmak için rezervasyonun sadece Yapı Kredi Seyahat Hattı ile yapılması gerekir. Diğer yollarla yapılan rezervasyon kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize ve ya kampanya kodu, hediye çeki kullanmanıza vs. gerek yoktur. Adios Premium kredi kartınızı kullanarak 444 0 446 numaralı Yapı Kredi Seyahat Hattını arayıp, bu kanal ile kampanya tarihleri içinde rezervasyon yaptıran müşteriler otomatik olarak kampanyaya katılmış olur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanyadan yararlanabilmek için 1 Ocak ile 31 Ocak 2016 tarihleri arasında rezervasyon yapmanız gerekir. Yapılacak rezervasyonun tarihi de 1 Ocak ile 29 Şubat 2016 tarihleri arasında olmalıdır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında rezervasyon işlemi yapmalılardır.

Karinna Hotel Convention & Spa Oteli Nerededir?

Bu otel Bursa, Uludağ’da bulunur ve kış turizmi için hizmet veren bir oteldir. Birçok hizmeti karşılayabileceğiniz bu otel için daha detaylı bilgiyi resmi internet sitesinden edinebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.