Adios ile Avis'te Yüzde 5 Puan Ayrıcalığı | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Adios ile Avis’te Yüzde 5 Puan Ayrıcalığı

Yapı Kredi bankasının güvencesi ile hizmet veren Adios kredi kartı, yaptığı kampanyalar ile seyahate dair birçok avantaj sunuyor. Bu Adios kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Avis araç kiralama hizmetinden faydalanmanız durumda kazanacağınız puandan ek olarak %2 puan daha kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Avis kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Adios kredi kartları ile Avis’ten araç kiralama hizmeti almanız durumunda %5 puan kazanırsınız. Normalde verilen puanlar %3 iken, kampanya gereği ek olarak %2 ilave edilir ve toplamda %5 puan olur.

Bu Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Bu kampanyaya Adios kredi kartına sahip olan herkes yararlanabilir. Kampanya hem bireysel, hem de kurumsal kredi kartlarında geçerli olacaktır. Ek kartlar ve asıl kartlar da bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya Avis’in filo hizmetleri ile sınırlı tutulmuştur.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında Adios kredi kartları ile herhangi bir Avis şubesinden filo hizmeti kiralamanız yeterli olacaktır. Bunun dışında başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Eylül tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyada yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında ödeme tamamlamalılardır. Bu tarihler dışında yapılan kiralamalarda kampanya şartları geçerli olmayacaktır ve standart %3 puan kazandıracaktır.

Kampanya Hangi Koşullarda Geçerlidir?

Bu kampanya ile yapılan kiralamalar ve filo hizmeti standart kiralama şartları ile aynıdır. Aynı şartlar ve haklardan yararlanabilirsiniz. Kampanya yurt içerisinde ki tüm Avis şubelerinde geçerli olacaktır. Yurt dışında yapılan kiralama hizmetlerinde bu kampanya geçerli değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.