Adios Card ile Kart İşlemlerim'e Tıklıyos, Hediyeler Kazanıyos! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Adios Card ile Kart İşlemlerim’e Tıklıyos, Hediyeler Kazanıyos!

Hatırlarsanız yaklaşık 5 sene önce yeni bir kredi kartı çıkmıştı ve “BE DA VA geziyos, yiyos, içiyos, para vermiyos” diye ilgi çekici bir reklam yapmıştı. O günden sonra bir daha reklamlarını göremediğimiz kredi kartı sektörde 5. Yılını doldurdu ve sadece kullananlarının bildiği kampanyalar yapmaya devam ediyor.

Yaptığı son kampanya diğer kredi kartı ve bankaların da yaptığı gibi internet bankacılığını tanıtma amacı tanıyor. Bu kampanya ile Yapı Kredi İnternet şubesine ve ya mobil şubeye kredi kartı bilgilerinizi kullanarak giriş yapmanız ve Kart İşlemlerim menüsüne tıklamanız halinde bir çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Bu çekiliş ile 10 adet iPad Mini ve 10 adet Samsung Galaxy Note 3’ten birini kazanma şansı yakalıyorsunuz.

Hiçbir üyelik işlemi gerekmeden giriş yapabileceğiniz internet şubesi ve mobil şube için sadece kredi kartı bilgileriniz yetiyor. Bu kampanyaya katılmak içi alacağınız çekiliş haklarını 15 Kasım 2014 tarihine kadar alabilirsiniz. Üstelik kazanma şansınızı arttırmak için şunları da bilmenizde fayda var; internet şubesine her girişte 1 tane olmak üzere, en fazla 2 çekiliş hakkı kazanırken, mobil şubede de anı şekilde her girişte bir olmak üzere en fazla 2 çekiliş hakkı kazanabiliyorsunuz.Toplam 4 çekiliş hakkı alarak hediyelerden birini kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Adios Card Çekiliş Kampanyasının detayları için www.adioscard.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.