Kampanya Bulucu

Adana Optimum AVM Mini Cooper Çekilişi Kampanyası

Adana Optimum AVM Mini Cooper çekilişi düzenledi. Çekiliş ile bir çok hediye dağıtacak. Kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında  toplamda 150 TL ve katları tutarında (her 150 TL’ye 1 çekiliş hakkı ) alışveriş yaparak fiş/faturalarını kampanya bankosuna kayıt ettirenler çekilişe katılacaktır.

Kampanya Optimum Club üyelerine(Üyelik ücretsizdir) yöneliktir. Kampanya başlangıç tarihinden önce Optimum Club üyeliği bulunanların başvuru formunu doldurmasına gerek yoktur. Katılım sonrasında bilgisayar çıktısı da gerekmektedir.Kampanya tarihleri arasında katılımcıların alışverişlerini iptal etmesi halinde verilen bilgisayar çıktısı iptal edilecektir.

Çekiliş Kampanyası Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Çekiliş kampanyası  26.12.2015 – 31.03.2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Çekiliş Hangi Tarihte Yapılacaktır?

Çekiliş 12/04/2016 tarihinde Saat: 11:00’de Adana Optimum Alışveriş Merkezi Giriş Katı Hacı Sabancı Bulvarı No: 28 Yüreğir / Adana, adresinde halka açık olarak noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonuçları ise 18.04.2015 tarihinde Güneş Gazetesinden ve sitemizden yayınlanacaktır.

Çekiliş Sonucunda Verilecek İkramiyeler Nelerdir?

1 adet Mini Cooper otomobil, 5 adet Samsung Led TV Curved UHD Smart, 3 adet Apple Macbook Air, 3 adetApple iPhone 6 Plus 16 GB, 10 adet Apple iPad mini 3 16 GB ikramiyesi verilecektir.

Çekilişe Katılım İçin Hangi Harcamaları Yapmak Gerekmektedir?

Adana Optimum Alışveriş Merkezi içindeki mağazalardan (Optimum AVM içerisindeki Bankalardan yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, Avea, Turkcell, Turk Telekom, TTNet, Vodafone mağazalarından yapılan telefon (sabit veya mobil hatlı) ve adsl fatura ödemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek harcamaları hariç ) harcamaları çekiliş dahilindedir.

Kazananlara posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.

Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.