Kampanya Bulucu

A101’de 3 Kere 100 TL ve Üzeri Market Harcamasına 10 TL Bonus!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“A101’de 3 Kere 100 TL ve Üzeri Market Harcamasına 10 TL Bonus!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birine kullanarak A101 mağazalarından tek seferde ve farklı günlerde 3 kez 100 TL ve üzeri alışverişlerinizi Garanti Bankası POS cihazları üzerinden yapmanız halinde market harcamalarında kullanabileceğiniz 10 TL değerinde Bonus elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak için 24 Mayıs ve 27 Haziran 2017 tarihleri arasında A101’den alışveriş yapmanız gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri iki farklı yol bulunmaktadır. Bu yollardan ilki olan kısa mesaj yolunu kullanmak için farklı kartlar ile farklı işlemler yapmanız gerekir. Kampanya kapsamında gönderilecek olan kısa mesajların harcama yapılacak olan kartın bağlı olduğu ve Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden atılması gerekir. Kampanyaya kısa mesaj yolu ile katılacak olan tüm kart sahiplerini A101 yazdıktan sonra, Garanti Bonus kart sahibi ise 3340’a, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus kartı sahibi ise 4616’ya, Şekerbank Bonus kartı sahibi ise 7353’e, ING Bonus kartı sahibi ise 2205’e, Türkiye Finans Happy Card kartı sahibi ise bir adat boşluk bıraktıktan sonra karta ait numaranın son 6 hanesini yazdıktan sonra 2442’ye, Abank Bonus kart sahibi ise 4055’e, ICBC Turkey Bonus kart sahibi ise 0532 752 44 04’e kısa mesaj göndermelidir. Fibabanka Bonus ve PTT Bonus kart sahiplerinin ise kısa mesaj yolu ile katılım göstermelerine gerek yoktur. Bununla birlikte Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi kart sahiplerinin kampanya kapsamında harcama yapmadan önce EVET A10110 yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp kampanya kapsamında kullanacakları karta ait numaranın son 6 hanesini yazarak 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerekir. Bu üç kart için katılım ücreti ise 2,99 TL olarak belirlenmiştir.

Ayrıca kampanyaya kısa mesaj yolu ile katılacak olan kişilerin katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi dahil olmak üzere Turkcell operatörünü kullanıyorsa 0,65 TL, Avea operatörünü kullanıyorsa 0,60 TL ve Vodafone operatörünü kullanıyorsa 0,415 TL ödemesi gerekir. Geri dönüş kısa mesajları ise Garanti Bankası tarafından karşılanır, yani ücretsizdir.

Bir diğer yolu kullanarak kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Apple Store ya da Google Play Store üzerinden Bonus Flaş uygulamasını cep telefonlarına indirmesi ve daha sonra herhangi bir harcama yapmadan önce kart bilgileri ile bu uygulamaya giriş yaparak kampanya sayfasında yer alan Hemen Katıl butonuna tıklamaları gerekir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Flexi, Bonus, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Business, Easy, Paracard ve kampanyaya dahil edilmiş olan diğer bankalara ait Bonus kartlar ile yapılacak olan alışverişler dahil edilecektir.

Kazandığım Bonusları Hangi Tarihler Arasında Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Bonusları 4 Temmuz ve 16 Temmuz 2017 tarihleri arasında kullanmanız gerekmekte olup bu tarihe dek kullanılmamış olan Bonuslar 17 Temmuz 2017 tarihinde kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında olduğu için her bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere faydalanabilecek ve en fazla 10 TL değerinde Bonus kazanacaktır. Bununla birlikte Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanyaya yalnızca şahıs şirketi sahibi olan müşterilerin ticari kartları ile gösterecekleri katılım ile yararlanılması mümkün olup tüzel müşterilerin kampanyadan faydalanabilmesi için kullanabilecekleri tek yolu kısa mesaj ile katılım yoludur.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde bu işlemler dikkate alınacak ve Bonus kazanımı da buna göre gerçekleşecektir.

Taksit ile yapılacak olan ödemeler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kısa mesaj yolunu ya da Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılma yolunu kullanmadan önce yapılacak olan tüm ödemeler kampanyanın dışında olacaktır ve bu konu ile ilgili olarak herhangi bir değişiklik yapılmasının söz konusu dahi olmadan geriye dönük bir şekilde kazanım elde edilmesi mümkün olmayacaktır.

Kampanya kapsamında yalnızca market sektöründen yapılacak olan alışverişler geçerli sayılacak ve elektronik sektöründen yapılacak olan harcamalar kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Aynı gün içerisinde yapılacak olan 100 TL ve üzeri alışverişlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Birden fazla Bonus Business ya da Easy kartına sahip olan ticari kart müşterilerinin kampanyaya tüm kartları ile dahil olabilmeleri için çalışmakta oldukları firmanın yetkili kişisi tarafından banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden başvuru yapılması gerekir.

Miles and Smiles kredi kartları, Money Bonus ve American Express kartları ve kampanyaya katılmamış olan diğer banka Bonus kartlar ile yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Sanal Pos cihazı üzerinden yapılacak olan işlemler, sanal kart işlemleri ve mail order işlemleri kampanyaya dahil edilmemiştir.

A101, Garanti Bankası ve kampanyaya katılmış olan diğer bankaların kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı hissetmeden değiştirme ve kampanyayı tamamen sona erdirme gibi hakları bulunmakta ve haiz tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.