Kampanya Bulucu

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kampanyaları

İçerikler gizle

1. Giyim

– Batik’ten Kadınlar Gününe Özel Bir Alana Bir Bedava

Kadın hazır giyim konusunda öncü firmalardan biri olan Batik, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak yapmış olduğu kampanya ile birlikte 4 Mart ve 8 Mart 2017 tarihleri arasında tüm ürünlerde “1 Alana ” Bedava” fırsatını sunmaktadır. Böylece bu tarihler içinde satın alacağınız iki üründen hangisinin fiyatı daha düşük ise o ürünü ücretsiz bir şekilde satın alma fırsatını yakalamış olursunuz.

– Colin’s’ten Kadınlar Gününe Özel % 20 İndirim

Hem rahatlığı hem de şıklı bir arada sunmakta olan Colins aynı zamanda sahip olduğu geniş ürün yelpazesiyle birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak 6 Mart ve 8 Mart 2017 tarihleri içinde tüm kadın ürünlerinde yüzde 20 oranında indirim fırsatı sunuyor.

– Nike’dan Dünya Kadınlar Günü’ne Özel İndirim!

Dünya çapında ün kazanmış olan Nike, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel indirim sunan firmalar arasında yer alıyor. 4 Mart ve 8 Mart 2017 tarihleri arasında Nike mağazalarından satın alacağınız tüm kadın ürünlerinde yüzde 20 oranında indirimden yararlanabilirsiniz!

– Markafoni’den Kadınlar Gününe Özel İndirim!

Markafoni, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarka düzenlediği bu kampanya ile birlikte 7 Mart 2017 tarihine kadar “24 saatte kargoda1 etiketine sahip olan tüm bütiklerden yapılacak olan 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabileceğiniz 25 TL değerinde indirimi sepette uygulamaktadır. Bu kamapnyaya sadece hızlı tüketim ürünleri ile bebek bezi ürünleri dahil edilmemiştir. Ayrıca bu kampanyaya indirimli olan ürünler de dahil edilmiştir.

2. Kozmetik

– Watsons 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kampanyası 2017

Watsons, Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak 2 Mart ve 8 Mart 2017 tarihleri içinde 25.000’den fazla ürünün arasından makyaj, cilt bakımı, saç bakımı, şampuan, saç boyası, vücut ürünleri, hijyenik ped, parfüm, saç fırçası ve makyaj aksesuarı çeşitlerinde farklı oranlarda indirim ve bir alana bir bedava fırsatları sunuyor!

– Flormar Dünya Kadınlar Günü Kampanyası 2017

Flormar Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak yüz, vücut bakımı, tırnak bakımı, göz, cilt bakımı, makyaj setleri ve aksesuarlardan oluşan onlarca ürün kategorisi ve yüzlerce ürünün hepsinde yüzde 40 oranında indirim sunuyor!

Bu kampanyaya sadece koleksiyon ürünleri, ojeler ve kalemler dahil edilmemiştir.

– Gratis 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kampanyası 2017

Gratis, Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak 3 Mart ve 8 Mart 2017 tarihleri içinde cilt ve yüz bakım, seçili makyaj, parfüm, şampuan, saç bakım ve duş jeli ürünlerinde yüzde 50’ye varan indirimler sunuyor!

– Rossmann 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kampanyası

Rossman, Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak 3 Mart ve 8 Mart 2017 tarihleri içinde ağız bakım, saç bakım, cilt bakım, makyaj, deodorant, krem ve parfüm çeşitlerinde yüzde 50’ye varan indirimler sunuyor!

  3. Teknoloji

  – Media Markt 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası

  Birçok farklı dünya markasını geniş bir yelpaze ve düşük bir fiyat aralığında sunan Media Markt, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak 4 Mart ve 8 Mart 2017 tarihleri içinde son teknoloji ürünlerden cep telefonları, televizyonlar, tabletler, bilgisayarlar, fotoğraf makineleri, küçük ev aletleri ve beyaz eşyalarda size inanılmaz indirimler sunuyor!

  – Teknosa’dan Kadınlar Günü’ne Özel Telefonlarda 350 TL’ye Varan Hediye Çeki!

  Teknosa, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak sunulan bu fırsat ile birlikte kazandığınız hediye çeklerini 9 Mart ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında sadece televizyon ve notebook ürünlerinde ve hediye çekinin en az iki katı olan tutarlı ve sadece Teknosa resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan alışverişlerde kullanılabilecektir. Bu hediye çekini, hediye çekini kazandığınız alışverişte kazanamaz ve bu hediye çekini parça parça kullanamazsınız. Bu hediye çekleri karşılığında nakit ödeme yapılması mümkün olmayıp, katma değer vergileri hediye çekine dahil edilmiştir. Promosyon kodu, puan hediye çeki kullanılarak yapılan alışverişlerde bu hediye çekini kulalnmanız mümkün değildir. HEdiye çeki tek fatura ile yapılacak olan alışverişlerde kullanılabilecek olup hediye çekinin bedeli ürün bedelinden yüksek olması halinde kalan bakiye için hediye çeki verilmeyecek ve nakit iadesi yapılmayacaktır.

  Teknosa bu kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartlarda önceden fiili olarak haber verme ihtiyacı duymadan değişiklik yapma ya da kampanyayı sona erdirme haklarını saklı tutar.

  4. AVM

  – Kırıkkale Podium’dan Tüm Kadınlara Sürpriz Hediyeler!

  Bu kampanya ile birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olmak suretiyle 7, 8 ve 9 Mart 2017 tarihleri içinde Kırıkkale’nin ilk alışveriş merkezi olan Kırıkkale Podium AVM’sinden 200 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm kadınlara özel sürpriz hediyeler verilecektir!

  – Barutçuoğlu AVM’den Kadınlar Gününe Özel Hediye

  Barutçuoğlu alışveriş merkezi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak 1 Mart ve 8 Mart 2017 tarihleri içinde saat 14:00 ve 22:00 arasında tek seferde yapılacak olan 250 TL ve üzeri alışverişlerde fişini zemin katta yer alan stant alanına götüren herkese çeşitli hediyeler sunuyor!

  Bu kampanya kapsamında her kişi bir adet hediye alabilecektir. Hediyeler stoklar ile sınırlandırılmış bulunmaktadır. Ürün çeşitlerinde ve renklerinde farklılıklar olabilir. Bu kampanyaya 18 yaşından küçük olan kişiler ve alışveriş merkezinde çalışan personeller katılamayacaktır.

  – Taurus AVM’den Kadınlar Günü’ne Özel Duş Jeli ve Vücut Losyonu Hediye!

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak 1 Mart ve 8 Mart 2017 tarihleri arasında Taurus Alışveriş Merkezi’nde yer alan kiokslardan ve mağazalardan aynı gün içinde toplamda 250 TL ve üzeri alışveriş yapan kişiler kendi adlarına düzenlenmiş olması gereken fiş ya da faturalarını danışma noktasına götürmeleri halinde Yves Rocher vücut losyonu ve duş jeli kazanma fırsatını elde edecektir!

  Bu kampanya stoklarla sınırlandırılmış olup, hediye stokunun bitmesi ile birlikte kampanya da otomatik bir şekilde sona erecektir. Bu kampanyadan her bir fiş ya da fatura karşılığında tek bir hediye kazanmanız mümkündür. Taura kartına sahip olan kişiler kampanya kapsamında sadece tek bir kez hediye kazanabilir. Ayrıca bu kampanyaya Taurus alışveriş merkezinde çalışan işletme çalışanları ya da sahipleri, Taurus alışveriş merkezi çalışanları ve yöneticileri ile 18 yaşından küçük kişiler katılamayacaktır.

  – Kozzy AVM’den Kadınlar Günü Sürprizi!

  Kozzy, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak 1 Mart ve 8 Mart 2017 tarihleri arasında aynı gün içinde toplam olarak 150 TL ve üzeri alışveriş yapan kişilere hediye çekleri ve sürpriz hediyelerden birini kazanma fırsatı tanıyor!

  Bununla birlikte 8 Mart 2017 tarihinde Kozzy alışveriş merkezine gidecek olan kadınlara güzelliklerine güzellik katsınlar diye bu güne özel Kadınlar Günü Makyajı hediye edilecektir. Ücretsiz makyaj etkinliğinden faydalanmak için Kozzy Club kartına sahip olmanız gerekmektedir.

  Kozzy tarafından yapılmış olan bir diğer sürpriz ise Kozzy Club üyesi olan kadınlara Fotoshop kabininde ücretsiz bir şekilde hediye edilecek olan fotoğraf çekimidir.

  – Rings AVM’den Kadınlar Günü’nde Sinema Bileti Hediye!

  JLL Türkiye tarafından yönetilmekte olan ve İstanbul’un Anadolu yakasında kalan Sancaktepe’de yer alan gözde alışveriş merkezlerinden biri olan Rings, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak tüm kadın ziyaretçilerine 1 kişilik sinema bileti hediye ediyor! Bu biletleri danışma bankosundan almanız mümkündür!

  – Antares’ten Kadınlara Sıcacık Bir Hediye!

  Ankara’da alışveriş ve yaşam yıldızı olarak Antares, ünya Kadınlar Günü’nü özel olarak kadınlara sımsıcak bir hediye armağan edecektir. 6 Mart ve 10 Mart 2017 tarihleri arasında Antares kart kullanılarak tek seferde yapılacak olan 150 TL ve üzeri alışveriş yapan kadın müşterilere polar şal hediye edilecektir. Bu kampanyaya her bir Antares Kart sahibi tek bir kez katılabilecek olup bu kampanyadan sadece kadınlar faydalanabilecektir.

  – Ankara Podium’dan Kadınlar Günü’ne Özel 25 TL Hediye!

  Ankara’da yer alan Podium Ankara Alışveriş Merkezi’nde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak 6 Mart ve 10 Mart 2017 tarihleri içinde bu alışveriş merkezinde yer alan mağazalardan yapacağınız 150 TL alışverişlerde kozmetik markalarında kullanabileceğini 25 TL değerinde hediye çeki armağan edecektir. Bu kampanya kapsamında verilen olan hediye çeki, Rossmann, Gratis, Golden Rose, Flormar mağazaları ile birlikte eczanelerde kullanılabilecektir.

  – Meydan İstanbul’da Dünya Kadınlar Günü’ne Özel Kampanya

  Meydan İstanbul tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak yapılan bu kampanya ile birlikte 5 Mart tarihinde Trio dinletisi, Flormar oje dağıtımı ve Çiçek Kadın ile Papatya Dağıtımı, 4 Mart tarihinde çocuklara özel olarak sosis balon ve yüz boyama etkinlikleri, 4 Mart ve 8 Mart tarihleri arasında Tekin Acar ile cilt bakım uygulamaları, 11 Mart tarihinde Medicana ile uzman doktorlarla beslenme ve sağlık üzerine söyleşi, 4 Mart ve 12 Mart tarihleri arasında Yavuz Atalay imzalı Afrika’dan Kadın ve Çocuk Portleri sergisi ve 8 Mart tarihinde tadım aktivitilerine davetlisiniz!

  5. Kredi Kartı

  – Advantage’dan Dünya Kadınlar Gününe Özel 25 TL Hediye

  Advantage tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak yapılan bu kampanya ile birlikte 1 Mart ve 10 Mart 2017 tarihleri içinde 200 TL ve üzeri yapacağınız kozmetik harcamalarda 25 TL değerinde indirim kazanma fırsatını elde edersiniz!

  Bu kampanya müşteri bazında yapılmış bir kampanya olduğu için her bir müşteri bu kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir. Bu nedenle de her bir müşteri için belirlenmiş olan indirim sınırı 25 TL ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

  Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin kısa mesaj yolu ile kampanyaya katılması gerekmektedir. Bunun için HSBC Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden GUZEL yazdıktan sonra 4477 numarasına kısa mesaj göndermeniz gerekmekte olup göndermiş olduğunuz bu kısa mesajlar kullanmakta olduğunuz GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan tarifelere göre ücretlendirilecektir.

  Bu kampanyaya ticari kartlar, HSBC Premier müşterileri ve Nakit Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler dahil edilmemiş olup Concept kartlar dahil edilmiştir. Bununla birlikte ek kartlar kullanılarak yapılan harcamalar asıl kart hamiline dahil edilir.

  Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz indirimler 15 Mart 2017 tarihinde en prestijli olan kartınıza yansıtılır.

  – Paracard Kadınlar Günü Kampanyası

  Denizbank banka kartlarından biri olan Paracard, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak düzenlemiş olduğu bu kampanya ile birlikte 1 Mart ve 15 Mart 2017 tarihleri arasında Paracard kullanılarak SGK ödemeleri, vergi ödemeleri, şans oyunları, kuyumcu harcamaları ve fatura ödemeleri haricinde internet üzerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde yüzde 10 oranında Bonus kazanma fırsatını elde edersiniz! Üstelik toplamda 60 TL değerinde Bonus kazanma fırsatını yakalarsınız!

  Bu kampanyadan faydalanmak için Paracard sahiplerinin yapması gereken şey Denizbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonları üzerinden SANAL yazarak 3280 numarasına kısa mesaj göndermektir. Kısa mesaj gönderiminin ardından yapılacak olan alışverişler dikkate alınacaktır.

  Bu kampanyadan sadece kadın Paracard sahibi olan kişiler yararlanabilecektir.

  Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Bonuslar kartınıza 3 Nisan 2017 tarihinde yüklenecek olup 12 Nisan 2017 tarihine de kullanılmadır. Bu tarihe dek kullanılmayan Bonuslar 13 Nisan 2017 tarihinde kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

  Kampanya kapsamında iade ve iptal işlemleri dikkate alınır.

  Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamayacaktır.

  Mail order işlemleri ile ticari kartlar kullanılarak yapılan işlemler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

  Denizbank bu kampanya ile ilgili belirlemiş oldu şartların istediği bir bölümünde ya da kampanyanın genelinde değişiklik yapma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

  6. Uçak Bileti

  – AnadoluJet’ten Kadınlar Gününe Özel Uçuran Kampanya

  Anadolu Jet tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak düzenlenmiş olan bu kampanya ile birlikte 6 Mart ve 8 Mart 2017 tarihleri arasında Anadolu Jet resmi internet sitesi üzerinden “TDTW3C6D” kodunu kullanarak uçak bileti satın olacak kadın yolcular, biletlerini 15 Mart ve 15 Nisan 2017 tarihleri arasında uçmak üzere almaları halinde yüzde 25 oranında indirimden faydalanabilecektir. Bu indirim kadın yolcu tipi seçilerek alınan biletlerde harç ve vergiler hariç olmak üzere uygulanacaktır. Aktarmalı uçuşlar da bu kampanyaya dahil edilmiştir. Bu kampanya kapsamında kod kullanımı 10.000 kod ile sınırlandırılmış bulunmaktadır. Bu kampanya kapsamında satın almış olduğunuz biletlerde değişiklik, iade ya da iptal işlemleri gerçekleştirmeniz mümkün değildir.

  Anadolu Jet bu kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı durdurma haklarına sahiptir.

  – Pegasus’ta Dünya Kadınlar Günü’ne Özel %30 İndirim!

  Pegasus 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak 7 Mart ve 8 Mart 2017 tarihleri içinde satın alacağınız Viyana, Roma, Budapeşte, Prag, Barselona, Bolonya, Milano, Londra ve Madris uçak biletleri için tamı tamına yüzde 30 oranında indirim sunuyor!

  Bu kampanyaya katılabilmek için Pegasus mobil uygulamasını ya da Pegasus resmi internet sitesini kullanarak uçak bileti satın alma sırasında “Seçili Yurt Dışı Hatlar-%30 İndirim” seçeneğini işaretlemelisiniz. Ayrıca bu kampanya kapsamında satın alacağınız biletler 15 Nisan ve 22 Haziran 2017 tarihleri arasında uçmak üzere alınmalıdır. Bu tarihlere 28 Nisan ile 2 Mayıs 2017 arasındaki günler, 18 Mayıs ve 22 Mayıs 2017 arasındaki günler ve 8 Haziran ile 12 Haziran 2017 arasındaki günler dahil edilmemiştir.

  Kampanya 165.232 uçak bileti ile sınırlandırılmıştır.

  Kampanya kapsamında iade, değişiklik ve iptal işlemlerinde ücret sınıfına ait olan kurallar geçerli olacaktır.

  Bu kampanya diğer kampanya, puan ya da indirimler ile birleştirilerek kullanılamaz.

  Pegasus bu kampanya ile ilgili değişiklik yapma ya da kampanyayı sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

  7. Market

  – Migros 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kampanyası 2017

  Türkiye genelinde en çok ve en yaygın kadın çalışana sahip olan firmalardan biri olan Migros, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel olarak düzenlemiş olduğu bu kampanya ile birlikte mutfakta harikalar yaratan, güzellikleriyle ve yaptıkları bakımlarla göz kamaştıran kadınlara kişisel bakım ürünlerinde ve ev aletleri ürünlerinde 3 Mart ve 8 Mart 2017 tarihleri arasında özel fırsatlar sunmaktadır.

  8. Diğer

  – English Home 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kampanyası 2017

  Yaşadığı yerlere değer veren kişilerin vazgeçemediği mağazalardan biri olan English Home, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel olarak tüm yatak örtüsü ve nevresim takımlarında yüzde %50+%20 indirim sunmaktadır. Bu kampanya 8 Mart 2017 tarihine dek sürecektir.

  – Markafoni ve Bukoli’den Kadınlar Günü’ne Özel Bedava Kargo!

  Markafoni ve Bukoli, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak düzenlediği bu kampanya ile birlikte 3 Mart 2017 ve 10 Mart 2017 tarihleri arasında sadece İstanbul içinde verilecek olan siparişlerde teslimat seçeneği olarak Bukoli’nin seçilmesi halinde ücretsiz teslimat fırsatı sunmaktadır. Bu kampanya aksi belirtilmediği takdirde Bukoli tarafından yapılan diğer kampanyalar ile birlikte kullanılamaz.

  Markafoni ve Bukoli bu kampanya ile ilgili belirlemiş oldukları şartları tek taraflı olarak değiştirme ya da önceden fiili olarak bildirimde bulunmadan ve tazminat yükümlülüğü altına girmeden kampanyayı sona erdirme haklarını saklı tutar.

   BİR YORUM YAZIN

   ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

   Henüz yorum yapılmamış.