Kampanya Bulucu

500 TL üzeri alışverişe 50 TL Chakra Bonus

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Kampanya tarihleri içinde kampanyaya dahil olan kartlar ile Chakra mağazalarında yapacağınız tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri taksitli ya da taksitsiz ödemelerinizde 50 TL değerinde Chakra Bonus kazanmanız mümkün olacaktır!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

500 TL üzeri alışverişe 50 TL Chakra Bonus kampanyası 1 Temmuz 2016 ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında Chakra mağazalarından kampanya dahilinde olan kartlarla yapacağınız alışverişlerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin harcama öncesinde ya da sonrasında herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur. Bu konuda var olan tek istisna Flexi kart sahipleri için geçerlidir. Flexi kart sahipleri bu kampanyadan yararlanmak istedikleri taktirde ödeme işlemini gerçekleştirmeden önce Flexi kartında tanımlanmış olan cep telefonu numarası üzerinden “EVET CHAKRA” yazmalı ve ardından bir adet boşluk bırakarak Flexi kartına ait olan son altı haneyi yazarak 3340 numarasına kısa mesaj göndermelidir.

Kampanyaya katılabilmek için gönderilecek olan kısa mesajlar Turkcell aboneleri için katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi dahil olmak üzere 0,65 TL, Avea aboneleri için 0,60 TL ve Vodafone aboneleri için 0,415 TL’dir.

Geri dönüş için gönderilecek olan kısa mesajlar Garanti Bankası tarafından karşılanmaktadır.

Kampanya Kapsamına Hangi Kartlar Dahildir?

Kampanya kapsamında yer alan kartlar, Money Bonus, Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus Amex, Bonus ve Flexi kartları olarak belirlenmiştir.

Kampanya Kapsamında Olmayan Kartlar Hangileridir?

Kampanya kapsamına dahil edilmemiş olan kartlara gelecek olursak bunlar;

American Express Card, Miles & Smiles kredi kartı, Türkiye Finans Happy Card, Şekerbank Bonus, ICBC Bank Bonus, Teb Bonus, Paracard, American Express Business Card, ICBCBank Bonus, DenizBank Bonus, Miles & Smiles Business kredi kartı, Paracard, PTT Bonus, Fibabank Bonus, ING Bank Bonus, Abank Bonus, Burgan Bank Bonus, Bonus Business, ticari kart kullanımları, kontör ve sanal kartları bu kampanyaya kapsamında yer almamaktadır.

Chakra Bonusları Nerede Kullanabilirim?

Kampanyadan kazanacağınız Chakra Bonus’ları 28 Şubat 2017 tarihine kadar Chakra mağazalarında kullanmanız mümkündür.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyaya katılan herhangi bir müşteri bu kampanyadan sadece bir defaya mahsus olmak üzere yararlanarak en fazla 50 TL Chakra Bonus kazanabilecektir.

Garanti Bankası bu kampanya ile ilgili herhangi bir değişiklik yapma ya da bu kampanyayı sonlandırma hakkını elinde saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.