Kampanya Bulucu

50 TL ve Üzeri Kozmetik Harcamalarınıza 50 TL’ye Varan Paraf Para!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“50 TL ve Üzeri Kozmetik Harcamalarınıza 50 TL’ye Varan Paraf Para!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak kozmetik sektöründe yer alan mağazaların tüm banka POS cihazları üzerinde yapılacak olan her 50 TL ve üzeri alışverişte 5 TL değerinde ve toplamda 50 TL değerinde Paraf Para kazanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 31 Ağustos 2017 tarihine dek kozmetik sektöründen alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen Paraf kart sahiplerinin kampanya kapsamında herhangi bir tutarda harcama yapmadan önce kampanya kapsamında kullanılacak olan kartın bağlı olduğu ve banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden KOZMETİK yazdıktan sonra 3404 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekir. Kampanyaya katılmak için gönderilen kısa mesajların Halkbank sistemine ulaşmasını ve Halkbank tarafından kart sahibine kayıt olma bilgisine ait geri dönüş bilgisinin verilmesinin ardından kampanyaya katılım gerçekleşir. Kampanya kapsamında atılacak olan katılım mesajları ücretsiz olsa da bu mesajların Turkcell, Türk Telekom ya da Vodafone GSM operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekir.

Kazandığım Paraf Para’lar Kartıma Ne Zamana Yüklenir?

Kazanmış olduğunuz Paraf Para’lar, alışveriş yapmış olduğunuz iş yeri tarafından POS cihazı üzerinden yapılacak olan gün sonu işleminin ardından kazanım sağlanmış olan işlemin banka sistemine gönderilmesinden bir sonraki gün sistem tarafından otomatik bir şekilde kampanya kapsamında alışveriş yapılan karta yüklenir.

Kazandığım Paraf Para’lar Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları 10 Eylül 2017 tarihine dek kullanmanız gerekir. Bu kampanyadan kazanılmış  olmasına rağmen bu tarihe dek kullanılmamış olan tüm Paraf Para’lar 11 Eylül 2017 tarihi itibarı ile kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde tamamen geri alınır.

Kazandığım Paraf Para’lar Nerede Geçerlidir?

Kazanmış olduğunuz Paraf Para’lar yalnızca Paraf üyesi iş yeri olan yerlerde geçerli olacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanyaya herhangi bir kartı ile dahil olan müşterilerin sahip olduğu tüm kartlar da kampanyaya dahil edilir. Kampanya kapsamında müşteriler tarafından yapılacak olan alışverişlerin asıl ya da ek kartlar vasıtası ile yapılması ile birlikte kazanılabilecek toplam Paraf Para değeri 50 TL ile sınırlandırılmış bulunuyor.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya sanal kartlar ve ek kartlar ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanyaya Business kartlar ve Halkcard’lar ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmemiştir.

Aynı gün içerisinde ayı iş yeri üzerinden yapılacak olan alışverişlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecek olup aynı gün içinde farklı iş yerlerinden yapılacak olan ödemelerin hepsi kampanyaya dahil edilir.

Paraf Para transfer işlemleri Paraf Para kullanımı olarak kabul edilmeyecek ve transferi gerçeklemiş olan tüm Paraf Para’lar geri alınacaktır.

Paraf Para kullanılarak yapılacak olan işlemler ile Paraf Para kazanımı gerçekleşemez.

Kampanya kapsamında alışveriş yapılmasının ardından bu alışverişlerin iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde Paraf Para kazanımı da iptal olur.

Sana POS cihazları üzerinden yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmiştir.

Türkiye Halk Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı duymadan kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.