Kampanya Bulucu

Amway Ağustos Ayı İndirimli Ürünler

 Amway kişisel temizlik ve ve temizliği ürünleri ile öne çıkan markalardan biridir ve kadınların son yıllarda neredeyse eli kolu olmuş durumdadır. Türkiye’ye gelişinin tam 20. Yılını kutlayana Amway ise son katalog olan Ağustos ayı için en çok tercih edilen 10 ayrı üründe yüzde 10 gibi bir indirim sunarak insanlara avantaj sunmaya devam ediyor.

Amway indirimli ürünler kataloğunda yer alan bu ürünlerin bazılar ise sıvı el sabunu, vücut losyonları ve deodorantlar olarak öne çıkıyor. Bu kampanyalar Ağustos ayı boyunca devam edecek ve muhtemelen daha sonra sona erip devam etmeyecektir. Sizlerde Amway fırsatlarını kaçırmayın ve detayları takip ediniz.  Bu ürünlere sahip olabilmek içinse internet sitelerinde var olan satış girişimcilerine ulaşabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan ürünler

 Amway 20. Yıl özel kampanyasında, markanın kişisel bakım serisi arasında yer alan vücut bakım ürünleri BODY SERIES, GLISTER ve TOLSOM’un en çok tercih edilen 10 ürünü bulunuyor. Konsantre Sıvı El Sabunu, G&H Cilt Sabunu, G&H Vücut Şampuanı, Ferahlatıcı Vücut Jeli, Nemlendirici El ve Vücut Losyonu, Ferahlatıcı Kokulu Terlemeye Karşı Roll-On Deodorant ve Body Series Üçü Bir Arada Sabunu BODY SERIES’in öne çıkan ürünleri arasında yer alıyor.
Erkekler için cilt bakım ürünlerinden TOLSOM Yüz için Nemlendirici Losyon SPF 15 kampanyada yer alırken; ağız bakım ürünleri için geliştiren GLISTER markasının Florürlü Diş Macunu ve Ağız Bakım Suyu da kampanyada yer alan diğer ürünler arasında. Amway’in yüzde 10 indirim fırsatı Ağustos ayı boyunca geçerli olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.