Kampanya Bulucu

45 TL ParafPara Kampanyası

Kasım ayında da Halkbankası Paraf kart kampanyaları devam ediyor. Bu kampanya kapsamında yurt içerisinde yapacağınız giyim, kozmatik, optik, saat ve elektronik alışverişlerinizde Paraf Para kazanacaksınız. Kazandığınız Paraf Para’ları dilediğiniz gibi harcayabilirisiniz. Kampanya kapsaımda toplam 45 TL Paraf Puan kazanılabilir. Bu puanları kazanmak için giyim, kozmatik, optik, saat ve elektronik sektörlerden 75 TL ve üzeri her 3’üncü alışverişinizde 15 TL paraf puan kazanacaksınız. Yani Toplamda 9 kere 75 TL ve üzeri alışverişinizde toplam 45 TL Paraf Para kazanmış olacaksınız. Kampanya kart bazlı değil müşteri bazlı olduğundan dolayı yalnızca bir kart ile kullanılabilir. Ve her müşteri toplamda maksimum olarak 45 Paraf para kazanabilir. Kampanya ya katılmak için harcama yapmadan önce cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne “KASIM” yazarak 3404’e göndermeniz gerekiyor. Bu işlemi yapmadan önceki harcamalar kampanya dahilinde sayılmayacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Kasım 2017 ile 30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler dışındaki harcamalar kampanya kapsamında değildir.

Kampanya Hangi Kartta Geçerlidir?

Kampanya Halk Banka’sı bireysel Paraf Kredi kartında geçerlidir. Bununla beraber ek kartlar, Parafly, sanal kartlar da geçerlidir.

Kampanya Dahilinde Olmayan Kartlar Hangileridir?

Kampanya kapsamında olmayan kartlar  Business kartlar ve HalkCard’lardır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Bir kart ile kampanyaya katılım yapan müşterilerin tüm kartları kampanya kapsamı içerisinde sayılacaktır. Diğer kartlar için kampanya mesajı atmaya gerek yoktur.
  • Kampanya SMS’i yalnızca bankayada kayıtlı olan telefon numarası üzerinden yapılmalıdır. Aksi taktirde kampanyaya katılım gerçekleşmiş olmaz.
  • Kampanyaya katılım kısa mesajı ücretsizdir. Ve tüm operatörler üzerinden ücretsiz şekilde gönderilebilir. Tek şart kampanya katılım kısa mesajının yurt içerisinden gönderilmesi gerekiyor.
  • Kazanılan Paraf Puanların son kullanım tarihi 10 Aralık 2017’dir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Paraf Puanlar geri alınacaktır ve müşterinin geri puan talepleri geçersiz olacaktır. Kampanyaya katılan her müşteri kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
  • Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
  • Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
  • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dâhildir.
  • TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.