Kampanya Bulucu

4.5 G Kampanyaları

Bu yazımızda gsm operatörlerinin güncel 4.5 G kampanyaları hakkında bilgiler sunacağız. Turkcell, Vodafone ve Avea-Türk Telekom 4.5 G kampanyalarını ayrı ayrı başlıklarda anlatıp, güncel 4.5G kampanyaları hakkında bilgiler sunacağız.

TURKCELL 4.5 G KAMPANYALARI

Turkcell 4.5 G’ye Hazırlık Kampanyası

Turkcell’in yeni kampanyası olan 4.5 G’ye hazırlık kampanyası ile daha önce 4.5 G kullanmayan kişilerin 4.5 G destekli yeni sim kartını Turkcell şubelerinden almalıdır. Bu işlem tüm Turkcell iletişim merkezlerinde gerçekleştirilebilir. Alınacak yeni sim kartı tamamen ücretsiz olup Turkcell bunun için müşterilerinden bir koşul talep etmez.

Turkcell bu kampanya ile sim kartını 4.5 G’ye geçiren müşterilerine 1 ay boyunca kullanabilecekleri 1 GB interneti de hediye eder.

Turkcell 4.5 G Nasıl Kullanılır?

Turkcell 4.5 G kullanabilmek için öncelikle kullanılan cep telefonun 4.5 G destekler nitelikte olması gerekir. 4.5 G’ye geçme işlemini yapmadan önce uyumluluğun kontrol edilmesi gerekir. Cep telefonunuzun 4.5 G’yi destekleyip desteklemediğini öğrenmek için 4.5 G yazıp 2222’ye SMS gönderebilirsiniz.

Turkcell 4.5 G hizmetinin kullanılabilmesi için kullanıcıların herhangi bir işlem yapmalarında gerek yoktur. 4.5 G ile uyumlu cihazlar otomatik olarak 4.5 G hizmetine geçir yapar.

Turkcell 4.5 G Kimler Kullanabilir?

Cep telefonu 4.5 G’yi destekleyen bireysel ve kurumsal tüm Turkcell müşterileri bu kampanyadan ücretsiz yararlanabilir.

Turkcell 4.5 G Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Turkcell tarafından ücretsiz olarak sunulan bu kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar geçerlidir. Ayrıca kampanya yalnızca bir defaya mahsus olmak sureti ile kullanılabilir.

Ücretsiz 1 GB İnternet Kampanyası Nasıl Kullanılır?

4.5 G’ye geçen Turkcell müşterileri, Turkcell tarafından hediye edilen 1 GB interneti kullanabilmek için 1GBGONDER yazıp 2222’ye SMS göndermelidir. Bu SMS onayından sonra kişilerin hattına 1 ay kullanılmak üzere 1 GB internet yüklenecektir. Bu başvuru SMS’i ücretsizdir.

AVEA-TÜRK TELEKOM 4.5 G KAMPANYALARI

Avea 4.5 G Sim Kart Kampanyası

Avea-Türk Telekom iş birliğinin yapmış olduğu 4.5 G sim kart kampanyasında Avea müşterileri 4.5 G’ye geçmek için yeni sim kartlarını ücretsiz olarak alabilirler. Ayrıca sim kartını 4.5 G sim kartıyla değiştiren tüm müşteriler 1 ay boyunca kullanabilecekleri 1 GB internet hediyesinden de yararlanabilecekler.

Avea 4.5 G Sim Kartları Nereden Alınabilir?

Avea ile Türk Telekom birleşmesi sonucu tüm Avea bayileri Türk Telekom grup mağazaları olarak değişmiştir. Yeni 4.5 G sim kartlarını almak isteyen Avea müşterileri herhangi bir Türk Telekom grup mağazasına giderek herhangi bir işlem yapmadan alabilir.

Avea 4.5 G Sim Kart Kampanyası Nasıl Kullanılır?

Avea 4.5 G sim kart kampanyasına katılmak isteyen Avea müşterilerini öncelikle Türk Telekom grup mağazalarından yeni sim kartlarını almalıdır. Daha sonra yeni sim kartın takılı olduğu ve 4.5 G sim kartı destekleyen bir cep telefonu modeli ile 4.5G SIM yazarak 5555’ SMS göndermelidir. Bu SMS’in ardından onay mesajı ile de Avea tarafından hediye edilen 1 GB internet hatta yüklenir.  Bu internetin kullanım süresi 1 aydır ve başka kullanılmadığı takdirde sonraki aya devredilmez.

Avea 4.5 G Sim Kampanyasının Geçerlilik Süresi Ne Kadardır?

Avea 4.5 sim kart kampanyasının son kullanım tarihi 31 Mart 2016’dır. Bu tarih sonrası yapılan işlemler ücretli olabilir.

Avea 4.5 G Sim Hat Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Faturalı ve faturasız olmak üzere Avea 4.5 G sim hat kampanyasından tüm Avea müşterileri ücretsiz olarak yararlanabilir.

En güncel Avea-Türk Telekom kampanyalarına sıralı liste halinde ulaşmak için ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz: “Türk Telekom Kampanyaları”

VODAFONE 4.5 G KAMPANYALARI

Vodafone 4.5 G Sim Hat Kampanyası

Henüz Vodafone tarafından duyurulan güncel bir 4.5 G kampanyası bulunmamakla beraber 1 Nisan 2016 tarihinde Vodafone, büyük günü olarak tüm servis hizmetlerinde 4.5 G teknolojisine geçiyor.

4.5 G’ye geçiş öncesi 4.5 G teknolojisinin hızını deneyimletmek adına Vodafone 4.5 G tırı Türkiye’yi dolaşmaya başladı. Vodafone resmi sitesinde duyurulan 4.5 G duraklarına, belirtilen tarihlerde giderek 4.5 G teknolojisinin hızını deneyimleyebilirsiniz.

Vodafone 4.5 G Tırı Durakları; İstanbul, Bursa, Eskişehir, Ankara, İzmir, Kayseri, Adana, Gaziantep

Vodafone 4.5 G’ye Nasıl Geçilir?

Vodafone 1 Nisan 2016 tarihi itibariyle 4.5 G teknolojisine geçiyor. Bu tarihte 4.5 G’yi kullanabilmek için Vodafone bireysel aboneleri, 4.5G yazarak 4545’e SMS atmalı, Vodafone self servis uygulamasındaki servisler bölümünden 4.5G’yi seçmeli veya Vodafone cep merkezlerinden bu servisin kullanımını aktive etmelidirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.