Kampanya Bulucu

30 TL’ye 150 TL Her Yöne Aylık Nar

Turkcell faturasız hat kullanıcılarına yönelik yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya sayesinde 30 TL vererek, her yöne kullanabileceğiniz 150 TL alıyorsunuz ve bu 150 TL’yi bir ay boyunca kullanabiliyorsunuz. Sabit hatlar dahil olmak üzere, diğer operatörleri ve yurt içerisinde ki her yeri bu 150 TL ile arayabiliyorsunuz.

Bu durumda en çok akla gelen sorulardan biri, 150 TL’nin hangi periyotlarla azaldığı ve dakika da ne kadar lira düştüğüdür. Bu tamamen sizin tarifenize bağlı. Tarifenizin şartlarına neyse, almış olduğunuz 150 TL’nin düşüş periyodu da bununla aynı olacaktır. Yani tarifenizden daha hızlı bir düşüş yaşamazsınız. Yüklemiş olduğunuz TL içerisinde sizden alınacak olan yüzde 18 KDV ve yüzde 25 ÖİV vergileri dahil olacaktır. Fakat aylık sürekli alınan telsiz kullanım ücreti bu ücrete dahil değildir ve bunun dışında kesilecektir.

Bu kampanyadan sadece faturasız hat sahipleri yararlanabilir. Faturalı hat sahiplerinin yararlanabileceği bir kampanya değildir. Bu kampanyaya katılacak olanlara ücretsiz ve otomatik olarak 3G bağlantıları aktif hale getirilecektir. Kampanya bitiminde, ya da istemiş olduğunuz herhangi bir zaman diliminde yine ücretsiz olarak bu 3G’yi iptal edebilirsiniz. Almış olduğunuz 150 TL’yi her yöne konuşma ve her yöne kısa mesaj göndermekte kullanabilirsiniz. Fakat internet bağlantıları, MMS gibi ücretlendirmeler bu nar dakikalarına dahil edilmeyecektir.

Aylık Her Yöne Nar Kampanyasının Detayları Şu Şekildedir:

  • 30 TL karşılığında her yöne konuşup mesajlaşabileceğiniz 150 TL kazanırsınız. Kazandığınız TL’ler tarifenizin ücretlendirmesi ile düşer, kolay kolay bitmez!
  • Nar Paketlerinin 30 TL fiyatına %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • 30 TL’ye 150 TL Veren Her Yöne Nar Paketi’nden bireysel Hazır Kart’lılar yararlanabilir.27.03.2014 itibarıyla Hazır Kart Genç Plus Tarifesi, Hazır Kart Genç Tarife ve Hazır Kart Tarife Saniye’den faydalanan müşterilerimiz Aylık Nar Paketleri Kampanyası’ndan faydalanamamaktadır.
  • Bu kampanyaya katılan müşterilerimizin 3G üyelikleri ücretsiz ve otomatik olarak gerçekleştirilecek ve istedikleri zaman 3G üyelikleri ücretsiz olarak iptal edilebilecektir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.