Kampanya Bulucu

25 TL World Puan Kampanyası

Kampanya kapsamında 1-31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden tek seferde yapacağınız ilk 5 adet 25 TL ve üzeri mobil ödeme işleminize 10 TL sonraki 5 adet 25 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL toplamda 25 TL Worldpuan kazanacaksınız. Kampanyaya katılmak için yapı kredi cüzdan uygulamasına ihtiyacınız var. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına henüz sahip değil iseniz, Android işletim sistemine sahip cep telefonları için Google Play store üzerindeki arama butonuna Yapı Kredi Cüzdan yazarak arama butonuna tıklayın. Karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ibare ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıkladığınız taktirde uygulama cep telefonu ve İnternet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Ancak bu uygulamayı cep telefonu Android sürümü 4.4.4 ya da daha üzeri olan kullanıcılar kullanabilir. İOS işletim sistemine sahip kullanıcılar ise Apple Store üzerindeki arama butonuna Yapı Kredi Cüzdan yazarak arama butonuna tıklayın. Karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ibare ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıkladığınız taktirde uygulama cep telefonu ve internet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Ancak bu uygulamayı cep telefonu İOS sürümü 8.1  ya da daha üzeri olan kullanıcılar kullanabilir. Bu uygulamayı edindikten sonra Kampanyalar “Bana Özel” bölümünde yer alan “Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi Cüzdan ile tek seferde yapacağınız ilk 5 adet 25 TL ve üzeri mobil ödeme işleminize 10 TL sonraki 5 adet 25 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL toplamda 25 TL Worldpuan!” kampanyasının altında bulunan “KAMPANYAYA KATIL” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1Temmuz 2018 ile 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler dışında ve kampanyaya katılım gerçekleştirilmeden yapılan harcamalar kampanya dışında sayılacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • World Kart kampanya koşullarını değiştirme haklarını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da dileğiniz var ise World Kart’ın internet sitesi üzerinde yer alan müşteri iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak World Kart müşteri hizmetleri yetkilileri ile iletişme geçebilirsiniz.
  • Yada World kart’ın müşteri danışma hattın arayabilirsiniz.
  • Yapı Kredi World Kart’ın tüm hakları gizlidir.
  • Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecektir.
  • Kampanyadan 30.000 kişi faydalanabilecek olup ilk 30.000 kişinin faydalanması halinde kampanya sona erecektir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.