Kampanya Bulucu

25 TL ve Üzeri 5. Temassız Ödemenize 25 TL MaxiPuan Hediye

Tek seferde 25 TL ve üzeri 5. Temassız ödemenize 25 TL MaxiPuan!

Maximum’dan teknolojik bir kampanya başlattı. Ülkemizde yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan temassız ödemelerinizde 25 TL MaxiPuan kazanacaksınız. Alışverişiniz öncesinde ya da sonra Mobil temassız ödeme yanlızca NFC uyumlu cihazlarda geçerlidir. Bu cihazlar Android 4.4.2 üzeri işletim sistemine sahip Android cihazlarda geçerlidir. Android cihazınız üzerinde 4.4.2 üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda Maximum Mobil üzerinden temassız ödemenin aktifleştirilmesi gerekiyor. Aktifleştirmek için Uygulama üzerinden Kartlarım> İlgili kartın seçimi> Ayarlar> Mobil temassız aktifleştirme> Mobil temassız işlem için limit belirleyin> Onaylama adımlarının takip edilmesi gerekiyor. Bu işlemleri gerçekleştirmediğiniz taktirde  kampanyadan faydalanamayacaksınız. Uygulamayı edinmek için GooglePlay üzerindeki arama kutucuğundan Maximum Mobil uygulamasını indirin. Daha sonra gerekli giriş işlemleri gerçekleştirin. Kampanyalar bölümündeki “Tek seferde 25 TL ve 5. Temassız ödemenize 25 TL Maxipuan!” kampanyasını bularak kampanyaya katıl butonuna tıkadığınız taktirde kampanyaya katılmış olacaksınız.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 7 Kasım 2017 ile 24 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında yapılan temassız ödemeler kampanya kapsamındadır. Alışverişlerinizden önce ya da sonra kampanyaya katılım gerçekleştirilebilir.

Kampanya Kapsamında Geçerli Kartlar Hangileridir?

  • İş bankası Maximum özellikli temassız asıl ya da ek kartlar, Maximum, Mercedes Card, Maximiles, İşte üniversiteli, Privia kredi kartı kampanya kapsamında geçerli olan kredi kartlardır.
  • Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil temassız ödemeler de kampanya dahilinde olacaktır. Bununla beraber Maximum özellikli kredi kartları Bankamatik kartları da dahildir.

Kampanya Dahilinde Olmayan Kartlar Hangileridir?

Şirket kredi kartları, Vadematik kartları, Maximum Aidatsız kredi kartları, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartları ve Ziraat Maximum kredi kartları ile yapılan işlemler kampanya dahilinde olmayacaktır. Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında olmayacaktır. Ürün iptal ve iade işlemleri kampanya dahilinde olmayacaktır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • MaxiPuanlar 30 Kasım 2017 tarihinde kampanya koşullarını gerçekleştiren müşterilere yüklenecektir.
  • MaxiPuan’lar son kullanım tarihi 9 Aralık 2017’dir.
  • Bu tarihe kadar kullanılmayan MaxiPuan’lar geçersiz olacaktır.
  • Her Maximum müşterisi kampanyadan yalnızca bir defaya mahsus katılabilir. Ve maximum olarak kampanyadan en fazla 25 TL MaxiPuan kazanılabilir.
  • Maximum kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.